Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka XXIV kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami XXIV kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Marek Klag (Zyndram Łącko)

Jego interwencje nie dały co prawda punktów gospodarzom, ale trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że trzymał przy życiu swój zespół. Gdyby nie jego robinsonady przyjezdni z pewnością mogliby się cieszyć z większej zdobyczy bramkowej.

Lewy obrońca: Dawid Zięcina (LKS Zagórzany)

W defensywie bezbłędny, do czego zresztą zdążył nas już przyzwyczaić. W działaniach ofensywnych bardzo aktywny. Swoje eskapady pod bramkę przeciwnika przekłuł na dwa trafienia.

Środkowy obrońca: Bogdan Zgrzeblak (Gród Podegrodzie)

Tydzień temu nie wykorzystał dwóch rzutów karnych na trzy egzekwowane. Teraz jak na kapitana przystało poprowadził swój zespół do „zlania” drużyny Amatora. Dzisiaj już wiemy, że Gród awansował do V ligi, a zespół lidera z pewnością ma twarz Bogdana.

Środkowy obrońca: Dawid Kantor (Poprad Rytro)

Bardzo często w naszym zestawieniu, ale raczej nie jest to żadnym zaskoczeniem patrząc na grę Dawida. Gdy trzeba spokojnie wyprowadzi futbolówkę, a gdy ryzyko jest zbędne prostymi środkami wyekspediuje piłkę tak aby oddalić zagrożenie od swojej bramki.

Prawy obrońca: Hubert Kowalik (Biegoniczanka Nowy Sącz)

W młodzieży siła, co widać po defensorze Biegoniczanki.  Mimo młodego wieku bardzo odpowiedzialny występ. Warto dodać, że przez około 30 minut występował na pozycji środkowego obrońcy….. również z powodzeniem.

Lewy pomocnik: Patryk Janik (Poprad Rytro)

Aktywny, wszędobylski, z łatwością wchodzący w pojedynki 1×1. W kluczowym momencie nie zadrżała mu noga i pewnie wyegzekwował rzut karny. Doceniony również przez fanpage Popradu- wybrany MVP meczu Zyndrama z Popradem.

Prawy pomocnik: Piotr Gargas (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Jego nominacja nie dotyczy tylko tej kolejki, lecz również poprzedniej, w której to ustrzelił aż 4 bramki. Niestety umknęło to naszej uwadze za co serdecznie przepraszamy. Tym razem również trafił do siatki rywali.

Środkowy pomocnik: Mario Waleczko (Gród Podegrodzie) zawodnik kolejki

Nominacja z poprzedniej kolejki uskrzydliła pomocnika Grodu, który w rywalizacji z Amatorem Paszyn upolował hattricka. Warto dodać, ze na murawie pojawił się dopiero w 60 minucie spotkania, a zdobycie trzech bramek zajęło mu niespełna 20 minut.

Środkowy pomocnik:  Kacper Kukla (LKS Zagórzany)

Opanował środek pola. Rządził i dzielił. Po jego podaniach wicelider zdobył łącznie trzy bramki, a Kacper dzięki temu odnotował trzy asysty.

Napastnik: Krzysztof Janisz (Zawisza Rożnów)

Przy stanie 0:1 dla gości z Kobylanki wziął sprawy w swoje ręce, trafieniem głową i z rzutu karnego wyprowadził Zawisze na prowadzenie.

Napastnik: Przemysław Kumor (Gród Podegrodzie)

Strzelanie rozpoczął w 32 minucie pierwszej połowy.  W 49 minucie zakończył strzelanie. Łącznie po jego trafieniach goalkeeper Amatora trzy razy wyciągał futbolówkę z siatki.