Skontaktuj się z nami

Niższe Ligi

Poprad Muszyna z pucharem!

 

Poprad Muszyna z pucharem!

Czwartoligowy Poprad Muszyna pokonał w finale Pucharu Polski (Podokręg Nowy Sącz), zespół Kolejarza Stróże i to podopieczni trenera Roberta Kubieli przeszli do kolejnego etapu pucharowych zmagań. Pomimo różnicy lig między zespołami, na placu gry była wyrównana walka i do samego końca nie było wiadomo kto zwycięży w tym spotkaniu.

Jako pierwsi bramkę w tym spotkaniu zdobyli gospodarze. Dobrze wyprowadzony kontratak pewnie wykończył Mirosław Matusik. Kolejarz długo się nie cieszył z prowadzenie w tym spotkaniu bowiem już kilka minut później Poprad doprowadził do wyrównania za sprawą doświadczonego Grzegorza Baran, który wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości po dobrym dośrodkowaniu Wąchały. Chwilę później na tablicy wyników było już 2:1. Tym razem na prowadzenie wyszli zawodnicy z Muszyny, a do siatki trafił Szymon Gruca. Kolejarz próbował doprowadzić do wyrównania, ale w tym spotkaniu nie zobaczyliśmy już bramek i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gości. Na wiosnę Poprad Muszyna zagra w rundzie finałowej rozgrywek o Fortuna Puchar Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. W finałach weźmie udział 16 drużyn (14 zwycięzców Podokręgów, zwycięzca Rejonu Kraków i zdobywca Fortuna Pucharu Polski na szczeblu MZPN w sezonie 2019/2020).

Kolejarz Stróże – Poprad Muszyna 1-2

Bramki: Mirosław Matusik 34′ – Grzegorz Baran 40′, Szymon Gruca 44′

Żółta kartka: Artur Rak 49′, Mirosław Matusik 80′ – Dawid Dyląg 34′, Wojciech Janur 35′, Daniel Szeliga 52′, Krzysztof Podgórniak 85′

Czerwona kartka: Michał Niepsuj 85′

Kolejarz: Michał Ciwiński – Mirosław Bąk, Dariusz Szczerba, Daniel Petryga, Michał Niepsuj, Jan Krok, Grzegorz Krok, Mirosław Matusik, Jan Krok II (73′ Dawid Matusik), Artur Rak (80′ Bartłomiej Dziedzic) , Artur Przetacznik

Poprad M.: Karol Miczołek – Grzegorz Baran (45′ Paweł Szczepanik), Wojciech Janur, Daniel Szeliga, Sebastian Szczepański, Tomasz Bomba, Dawid Dyląg (65′ Jakub Stróżyk), Krzysztof Podgórniak, Sebastian Wąchała, Szymon Gruca, Wiktor Szewczak (45′ Mateusz Orzechowski)

Sędziowie: Konrad Kolak, Hubert Kożuch, Kamil Fecko (Nowy Sącz).

IMG_9460

Zdjęcie 1 z 37

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

 

 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Niższe Ligi