Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka XXV kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami XXV kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Kacper Serafin (Poprad Rytro)

Zero z tyłu w pojedynku na szczycie to pierwsza rekomendacja Kacpra. Oczywiście może i nie był najbardziej zapracowanym zawodnikiem w tym dniu, jednak jego interwencja przy stanie 0-0 stanowiła klucz do końcowego zwycięstwa Popradu Rytro.

Lewy obrońca: Arkadiusz Fryzowicz (Poprad Rytro)

Niemalże perfekcyjne zawody rozegrał boczny obrońca walczącego o miejsce barażowe Popradu Rytro.  Ograniczył mocno jeden z największych atutów wicelidera- skrzydła. Ponadto sam kilkukrotnie podłączył się do akcji ofensywnych przyjezdnych.

Środkowy obrońca: Jakub Czernecki (Hart Tęgoborze)

Bardzo dobry mecz rozegrał grający trener Harta Tęgoborze.  Szczególnej urody były jego pojedynki powietrzne, w których to Jakub czuł się wybornie. Autor premierowego w tym meczu trafienia, które miało miejsce w końcówce rywalizacji pomiędzy drużynami z Tęgoborzy i Paszyna.

Środkowy obrońca: Oliwier Piszczek (Sokół Stary Sącz)

Junior z rocznika 2007. Bezbłędny w swoich poczynaniach. Pewnie przerywał bardzo groźne akcje zespołu Zyndrama i mądrze, a przede wszystkim skutecznie wyprowadzał piłkę ze strefy obronnej.

Prawy obrońca: Damian Kantor (Gród Podegrodzie)

Po kontuzji etatowego obrońcy Zygmunta rzucony na głęboką wodę. Młody zawodnik w roli podstawowego zawodnika odnalazł się jednak bardzo dobrze.  Ponadto do swojego występu na zero z tyłu dorzucił asystę przy trafieniu Kumora.

Lewy pomocnik: Michał Hajduga (Hart Tęgoborze)

Bardzo aktywny, szukający za wszelką cenę trafienia do bramki rywali. Strzelał, walczył i swojego dopiął w doliczonym czasie gry, kiedy to ustalił wynik spotkania.

Prawy pomocnik: Dawid Górka (Skalnik Kamionka Wielka)

Niebezpieczny, swoimi rajdami robił sporą przewagę w bocznych sektorach. Brał udział w akcji, po której gospodarze strzelili sobie bramkę samobójczą. Jak się później okazało było to jedyne trafienie pomiędzy drużynami Łososia i Skalnika.

Środkowy pomocnik: Jakub Niemas (Gród Podegrodzie) zawodnik kolejki

Dyrygent, reżyser, kreator i jeszcze wiele innych określeń moglibyśmy użyć w kontekście występu zawodnika Grodu przeciwko teamowi Zawiszy. Pewny egzekutor rzutu karnego.

Środkowy pomocnik:  Daniel Szeliga (ULKS Korzenna)

Najjaśniejsza postać bardzo wyrównanego i zaciętego pojedynku pomiędzy ULKS Korzenna, a Biegoniczanką Nowy Sącz. Odnotował bardzo piękną asystę przy wyrównującym trafieniu M. Kantora.

Napastnik: Michał Mędoń (Sokół Stary Sącz)

Napastnik: Michał Przybyłowicz (LKS Kobylanka)

Ofensywny pomocnik lub skrzydłowy w meczu z Ropą zagrał na pozycji nr 9 i poradził sobie znakomicie. Zdobył bramkę i asystował przy trafieniu partnera z drużyny. Świetnie utrzymywał się przy piłce co pomagało zespołowi z Kobylanki na kontrolowanie spotkania i stwarzanie groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika.

 

 

 

Reklama

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa