Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka XXIII kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami XXIII kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Jakub Bieniek (Skalnik Kamionka Wielka)

Ojciec zwycięstwa, autor kilku topowych interwencji, w tym wybronionych stuprocentowych sytuacji oraz bardzo groźnych strzałów z dystansu.

Lewy obrońca: Grzegorz Hasior (Skalnik Kamionka Wielka)

Mocno napracował się w defensywie doświadczony defensor. Walka czasem wręcz z ofensywnymi zawodnikami Harta.  Najpewniejszy punkt nierówno grającej w tym spotkaniu defensywy przyjezdnych.

Środkowy obrońca: Jan Kiełbasa (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Co prawda Janek w pojedynku z Sokołem zagrał na pozycji defensywnego przeciwnika jednak w praktyce bardzo często pełnił funkcję trzeciego środkowego obrońcy. Niezwykle skuteczny w defensywie, jak i w działaniach ofensywnych, szczególnie w rozegraniu.

Środkowy obrońca: Mateusz Dąbrowski (LKS Zagórzany)

Prawdziwy top w ostatniej kolejce osiągnął kapitan wicelidera. W defensywie tradycyjnie bezbłędnie, a w ofensywie postanowił sobie postrzelać i to nie tak mało jak na defensora. Mateusz ustrzelił bowiem hattricka. Dwie bramki z rzutów karnych oraz jedna po uderzeniu z głowy. Występ kompletny.

Prawy obrońca: Mateusz Przybyło (LKS Kobylanka)

Mało kandydatów do jedenastki kolejki odnotowaliśmy w linii defensywnej. Dlatego trochę z konieczności przesuwamy na tą pozycję defensywnego pomocnika. Mateusz w rywalizacji z Amatorem był niemalże wszędzie kasując groźne kontry przeciwnika. Raz też oddał strzał w słupek.

Lewy pomocnik: Dawid Węglowski (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Wszędobylski, szukający sobie pozycji na boisku czy to w środkowym, czy to bocznym sektorze.  Idealnie podający. Łącznie zanotował aż 4 asysty.

Prawy pomocnik: Przemysław Szymczyk (LKS Zagórzany)

Motor napędowy zespołu Zagórzan. Aktywny, dryblujący, z łatwością wygrywający pojedynki 1×1. Swój bardzo okazały występ podsumował jednym trafieniem oraz dwoma asystami.

Środkowy pomocnik: Mario Waleczko (Gród Podegrodzie)

Nie był to najlepszy występ lidera ligi. Nawet niezawodny Bogdan Zgrzeblak dwukrotnie przestrzelił rzut karny. Mario z kolei zrobił to co do niego należało. Pojawiając się na murawie w drugiej odsłonie rywalizacji nie tylko przyśpieszył grę Grodu, ale przede wszystkim zdobył zwycięską bramkę w 88 minucie spotkania.

Środkowy pomocnik: Arkadiusz Lasyk (Zyndram Łącko)

Asysta i trafienie po stronie Arka to główne jego statystyki. Ponadto Arek w swoim stylu poprowadził do zwycięstwa otaczającą go łącką młodzież jak na kapitana przystało.

Napastnik: Mateusz Kozłowski (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Na wiosnę skuteczny do bólu. Mocno śrubuje statystyki. Dla niego było szczególny mecz, ponieważ Mateusz przez lata był zawodnikiem Sokoła Stary Sącz. Swój występ okrasił dwoma trafieniami.

Napastnik: Konrad Grela (LKS Zagórzany)

Dwukrotnie faulowany w polu karnym, dzięki czemu Dąbrowski mógł egzekwować jedenastki. Łącznie zanotował trzy asysty oraz dorzucił do tego jedno trafienie. Piorunująca końcówka sezonu w wykonaniu najlepszego zawodnika Zagórzan.

 

 

Reklama

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa