Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka XI kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami XI kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Mariusz Różalski (Gród Podegrodzie)

Może nie był najbardziej zapracowanym bramkarzem ostatnich ligowych zmagań, jednak trzeba sobie uczciwie powiedzieć, ze wykazał się maksymalną koncentracją przez pełne 90 minut. Co najważniejsze zaliczył kluczową interwencje w momencie gdy wynik był jeszcze sprawą otwartą, a goście z Amatora groźnie skontrowali miejscowych.

Lewy obrońca: Adrian Szeliga (ULKS Korzenna)

Jego nieobecność podczas poprzedniej kolejki była aż nadto widoczna, co w efekcie przełożyło się na gładką porażkę z faworyzowanym Popradem Rytro. Teraz gdy wrócił do składu defensywa Korzennej znów zaczęła stanowić monolit. Dobra gra w obronie miejscowych stanowiła klucz do ofensywnych eskapad ULKS, co przekłuło się na bardzo wysokie zwycięstwo gospodarzy.

Środkowy obrońca: Mateusz Dąbrowski (LKS Zagórzany)

Od początku sezonu Mateusz utrzymuje bardzo wysoką formę. Nie inaczej było w pojedynku z beniaminkiem z Ropy. W obronie na zero, w przodzie na plus (pewnie wyegzekwowany rzut karny). Prawdziwa ostoja lidera ligi.

Środkowy obrońca: Dawid Kantor (Poprad Rytro)

W defensywie bezbłędny, gasił w zarodku niebezpieczne kontry gości z Łącka. Ponadto mądrze rozpoczynał budowanie ofensywnych akcji przez gospodarzy, co przekładało się na liczbę wykreowanych sytuacji przez drużynę Popradu Rytro.

Prawy obrońca: Konrad Nowak (Hart Tęgoborze)

Konrad co prawda wystąpił jako skrzydłowy, ale nieprzypadkowo ustawiliśmy w bloku defensywnym. Oprócz widowiskowych akcji w ofensywie, zrealizował wszystkie zadania w defensywie, które nakreślił mu trener. Pod względem taktycznym spotkanie wzór.

Lewy pomocnik: Łukasz Szabla (Gród Podegrodzie)

To był Łukasz z najlepszych swoich spotkań. Szarżujący na skrzydle, mijający swoich przeciwników niczym slalomowe tyczki. No i ta skuteczność. cztery trafienia !!!! Czapki z głów.

Prawy pomocnik: Przemysław Szymczyk (LKS Zagórzany)

Tydzień temu asystował swoim kolegom, którzy odwdzięczali się mu trafieniami. Tym razem sam odpalił petardę w postaci bramek. Po jego strzałach piłka aż trzykrotnie zatrzepotała w siatce i to w przeciągu kilku minut. Czy to był najszybszy hattrick w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej? (w 6 minut).

Środkowy pomocnik: Sebastian Połeć (Hart Tęgoborze)

Profesor w środku pola. Zdecydowanie najjaśniejsza postać…dość jednostronnych derbów pomiędzy Hartem Tęgoborze, a Łososiem Łososina Dolna. Rządził i dzielił. Swój występ podsumował trafieniem oraz asystą. Man of the match derbów Gminy Łososina Dolna.

Środkowy pomocnik: Daniel Szeliga (ULKS Korzenna)

Czy istnieje perfekcyjnie rozegrany mecz? Tego nie wiemy, jednak pomocnik Korzennej z pewnością zbliżył się do perfekcji w ostatniej ligowej kolejce. Nie miał litości dla gości z Starego Sącza aplikując im łącznie cztery bramki. Do tego dorzucił dwie asysty.

Napastnik: Maciej Hedwig (Skalnik Kamionka Wielka)

Świetnie wkomponował się w zespół z Kamionki Wielkiej były zawodnik Victorii Witowice Dolne. Maciej nie tylko stanowi realne zagrożenie dla defensyw przeciwników, ale przede wszystkim jego gra przekłada się na liczby. Tym razem dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Napastnik: Krzysztof Janisz (Zawisza Rożnów)

Motor napędowy drużyny Zawiszy Rożnów.  Jego strzał z dystansu na 2:2 oraz trafienie na 3:2 dodały skrzydeł gościom, a przede wszystkim pozwoliły uwierzyć w końcowy sukces.