Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka XXVI kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami XXVI kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Tomasz Saczka (Zawisza Rożnów)

Ogromnym zaangażowaniem wykazał się bramkarz gospodarzy, który mimo kontuzji  kontuzji kolana wystąpił w pojedynku pomiędzy Zawiszą Rożnów, a Hartem Tęgoborze.  Mało tego kilkukrotnie uratował swój zespół przed utratą bramki, nie dając się zaskoczyć ani razu.

Lewy obrońca: Damian Kantor (Gród Podegrodzie)

Młody obrońca zespołu, który zwyciężył w lidze powoli staje się coraz większym rutyniarzem. Tym razem oprócz solidnej gry w defensywie postanowił sobie trochę postrzelać- dwukrotnie wpisując się na listę strzelców.

Środkowy obrońca: Karol Sekuła (Poprad Rytro)

Trzymał defensywę trzeciej siły ligi, która stanowiła monolit w ostatniej ligowej batalii. Efekt? Zero z tyłu przez pełne 90 minut. Karol nie pierwszy już raz w tym sezonie potwierdził, że niezależnie czy występuje w bloku obronnym, czy w linii pomocy potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji.

Środkowy obrońca: Maciej Wiktorek (LKS Zagórzany)

Klucz do sukcesu LKS Zagórzan stanowiły nie tylko bramki zdobywane przez ofensywnych graczy, lecz przede wszystkim mądra i skuteczna gra obronna. Architektem bloku defensywnego wicelidera ligi tym razem był młody zawodnik, znajdujący się na wypożyczeniu z Resovii Rzeszów.

Prawy obrońca: Damian Migacz (Zyndram Łącko)

W zasadzie nie obrońca lecz wahadłowy, który zasuwał wszerz i wzdłuż boiska, stanowiąc realne zagrożenie pod bramką przeciwnika. W defensywie mocno pracujący na końcowy sukces gospodarzy z Łącka.

Lewy pomocnik: Artur Bednarek (Zawisza Rożnów)

Kolejny młody zawodnik, tym razem z rocznika 2008. Dał fantastyczną zmianę, co zaowocowało dwoma trafieniami, które całkowicie dobiły zespół przyjezdnych.

Prawy pomocnik: Patryk Janik (Poprad Rytro)

Bardzo wysoką formę w końcowej fazie sezonu osiągnął były zawodnik m.in Popradu Muszyna. Gościom z Kobylanki zaaplikował dwie bramki, które mocno przyczyniły się do końcowego sukcesu.

Środkowy pomocnik: Grzegorz Znamirowski (Łosoś Łososina Dolna)

Niesamowity to był mecz w wykonaniu środkowego pomocnika Łososia. Twardy i nieustępliwy w defensywie. W ofensywie niczym artysta dokładał kolorytu swoimi trafieniami. Łącznie ustrzelił ich aż trzy, pogrążając spadkowicza z Paszyna.

Środkowy pomocnik: Krzysztof Trzepak (Zyndram Łącko)

Czyżby mecz życia w wykonaniu pomocnika Zyndrama ? Tego nie wiemy. Jedno jest jednak pewne- najlepszy występ Krzysztofa w tym sezonie. Ustrzelony hattrick mówi sam za siebie.

Napastnik: Konrad Grela (LKS Zagórzany) 

Wytrzymał presję i rolę lidera, która na nim ciążyła w tym niezwykle ważnym meczu dla klubu z Zagórzan. Jego dwie  bramki zamknęły spotkanie z Sokołem Stary Sącz, pozwalając gościom załapać się do baraży o piąta ligę.

Napastnik: Maciej Hedwig (Skalnik Kamionka Wielka)

 Podsumował swój wybitny sezon kompletując hattricka. Obrońcy z Korzennej mieli z nim ręce pełne roboty, często przegrywając bezpośrednie starcia. To był naprawdę rewelacyjny sezon byłego zawodnika Victorii Witowice Dolne. Łącznie do siatki rywali trafił aż 21 razy.

 

 

 

Reklama

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa