Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka XII kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami XII kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Filip Myrlak (Sokół Stary Sącz)

Jak bronić skutecznie to przede wszystkim w kluczowych momentach, gdy wynik jest na styku. Taką właśnie interwencje zanotował goalkeeper gospodarzy wygrywając pojedynek 1×1 pod koniec pierwszej połowy. Ta robinsonada dodała mu jeszcze więcej pewności siebie i pozwoliła zachować czyste konto przez pełne 90 minut.

Lewy obrońca: Mateusz Rutecki (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Młody wychowanek Sandecji Nowy Sącz zaliczył bardzo dobre spotkanie przeciwko zespołowi z Korzennej. Skuteczny przede wszystkim w pojedynkach 1×1., odważnie, ale i odpowiedzialnie rozpoczynający budowanie ofensywnych akcji przez miejscowych.

Środkowy obrońca: Sławomir Zgrzeblak (Gród Podegrodzie)

Tym razem to Sławek wszedł w buty szefa defensywy drużyny z Podegrodzia.  Na trudnym terenie jakim jest stadion Zawiszy Rożnów mądrze i skutecznie zarządzał obroną przyjezdnych. Efekt? Czyste konto gości.

Środkowy obrońca: Jakub Czernecki (Hart Tęgoborze)

Grający trener Harta Tęgoborze w pojedynku z Amatorem Paszyn wywiązał się nie tylko z obowiązków trenerskich, ale również z zadań zawodniczych. W defensywie bezbłędny. Co więcej to właśnie Kuba był autorem jednej i zwycięskiej bramki dla gości. Celna główka okazała się złotym trafieniem dla przyjezdnych

Prawy obrońca: Damian Kantor (Gród Podegrodzie)

Takie spotkania z pewnością zbudują młodego zawodnika. Do tej pory zazwyczaj rezerwowy obrońca w pojedynku z Zawiszą grał pierwsze skrzypce. Ofiarny i skuteczny w interwencjach, widowiskowymi wślizgami wygarniał futbolówkę spod nóg rywali.

Lewy pomocnik: Dawid Górka (Skalnik Kamionka Wielka) zawodnik kolejki

Niezwykle skuteczny w rywalizacji z Łososiem Łososina Dolna. Autor dwóch bramek. Aktywny i wszędobylski miał swój udział również przy samobójczym trafieniu przyjezdnych.

Prawy pomocnik: Tomasz Kotowicz (LKS Kobylanka)

Skrzydłowy Kobylanki rozegrał w Ropie bardzo dobre zawody. Kilka doskonałych rajdów w bocznych sektorach boiska zakończonych dokładnymi dośrodkowaniami. Praktycznie wszystkie wygrane pojedynki 1×1. No i wisienka na torcie w postaci przepięknej bramki z woleja z 16 metra.

Środkowy pomocnik: Dawid Baran (Hart Tęgoborze)

Wojownik w środkowym sektorze boiska. Można śmiało powiedzieć, że dzięki niemu przyjezdni wygrali ten sektor boiska. Gladiator w pojedynkach powietrznych.

Środkowy pomocnik: Wojciech Mędoń (Sokół Stary Sącz)

Strzelił bardzo szybko, bo już w pierwszej minucie rywalizacji Sokoła Stary Sącz z Zyndramem Łącko.  Uderzeniem z pierwszej piłki trafił piłką w samo okienko. Jak się później okazało tym golem ustalił bardzo szybko losy pojedynku.

Napastnik: Dawid Węglowski (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Nękany licznymi urazami powoli odbudowuje wysoką formę. Trzeba sobie powiedzieć, że przeciwko zespołowi ULKS Korzenna rozegrał spotkanie, które już mocno przypominało dyspozycję z najlepszych sezonów. Swój występ okrasił trafieniem na wagę zwycięstwa.

Napastnik: Mateusz Poczkajski (Poprad Rytro)

MVP hitowego pojedynku, jaki kibice mogli obejrzeć na pięknym stadionie w Rytrze.  Miejscowi skrzyżowali bowiem korki z liderem z Zagórzan. Mateusz w tej rywalizacji na szczycie czuł się niczym ryba w wodzie. Dwukrotnie znalazł drogę do bramki przeciwników.