Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka X kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka X kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami X kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Kacper Studencki (Skalnik Kamionka Wielka)

Zero z tyłu to najlepsza wizytówka goalkeepera Skalnika. Skoncentrowany przez 90 minut „wyłapał” kilka groźnych strzałów szczególnie w pierwszej odsłonie rywalizacji. Warto zwrócić również na jego bardzo dobrą komunikację z linią obrony.

Lewy obrońca: Jarosław Konopka (Zyndram Łącko)

Uniwersalny zawodnik tym razem wystąpił na boku obrony. W defensywie pewny punkt Zyndrama. Nie zapomniał jednak o swoich ofensywnych inklinacjach. Odnotował piękne trafienie.

Środkowy obrońca: Piotr Pazgan (Skalnik Kamionka Wielka)

Środkowy pomocnik tym razem z konieczności zagrał w bloku defensywnym ekipy Skalnika. Ta decyzja okazała się strzałem w 10.  Defensywa z Piotrkiem w składzie ani razu nie dała się zaskoczyć ekipie Harta Tęgoborze.

Środkowy obrońca: Daniel Ogrodnik (LKS Zagórzany)

W jego postawie boiskowej widać, że jest to zawodnik który notował występy na zdecydowanie wyższym poziomie rozgrywkowym. Opanowanie, asekuracja, a przede wszystkim budowanie gry od tyłu to wizytówka piłkarza lidera ligi.  I te diagonalne zagrania… palce lizać.

 

Prawy obrońca: Mateusz Gawlak (LKS Kobylanka)

Nie do przejścia w pojedynku pomiędzy Amatorem Paszyn a LKS Kobylanką. Bezbłędny w pojedynkach 1x. W ofensywie skutecznie wprowadzał futbolówkę do gry.  Ponadto perfekcyjny w pojedynkach główkowych.

Lewy pomocnik: Tomasz Baziak (Zyndram Łącko)

Złote wejście zaliczył bardzo zdolny junior łąckiego teamu. Pojawiając się na murawie w drugiej odsłonie rywalizacji pomiędzy KS Ropa, a Zyndramem Łącko ustrzelił dublet, który mocno przyczynił się do zwycięstwa przyjezdnych.

Prawy pomocnik: Przemysław Szymczyk (LKS Zagórzany)

Król asyst i to nie byle jakich. To on serwował piłki swoim kolegom przy trafieniu nr jeden i dwa dla przyjezdnych. Gdyby piłkarze LKS Zagórzan mieli lepiej nastawione celowniki to kto wie na ilu kluczowych podaniach zatrzymałby się Przemysław.

Środkowy pomocnik: Jakub Baran (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Harówka w defensywie. Niezliczona liczba odbiorów. Panowanie w środkowym sektorze boiska.  Jakub swój występ okrasił również jednym trafieniem.

Środkowy pomocnik: Piotr Górecki (Poprad Rytro)

Wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem pojedynku pomiędzy Popradem Rytro, a ULKS Korzenna (MVP według fb Popradu). Pracowity w środku pola, odzyskujący futbolówkę dzięki czemu ofensywni zawodnicy Popradu mogli rozwinąć skrzydła. Tacy piłkarze mimo że często nie widoczni są bezcenni dla swoich teamów.

Napastnik: Marcin Plata (Gród Podegrodzie)

Pan Piłkarz zespołu Grodu Podegrodzie. Dyrygujący drużyną przyjezdnych, która w wysokich rozmiarach pokonała Łososia. Z piłką przy nodze czuje się niczym ryba w wodzie. Autor jednego z trafień dla gości.

Napastnik: Krzysztof Podgórniak (Poprad Rytro)

Bawił się na pięknym stadionie Popradu Rytro były zawodnik Popradu Muszyna. Niezliczona ilość ofensywnych eskapad, które przekłuły się na dwa trafienia. Ponadto „Beny” jak to on- cechy wolicjonalne na najwyższym poziomie.

Reklama

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa