Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka IX kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka IX kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami IX kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Piotr Tomasik (Amator Paszyn)

Prawdziwy dzień konia zaliczył goalkeeper przyjezdnych, notując świetne interwencje na stadionie w Zagórzanach. Bez jego świetnej postawy trudno wyobrazić sobie żeby goście mogli zagrać na przysłowiowe zero z tyłu. Ojciec sukcesu bo tak trzeba zdefiniować zatrzymanie lidera na ich stadionie.

Lewy obrońca: Michał Gancarz (LKS Kobylanka)

Były zawodnik KS Biecz zagrał na nietypowej dla siebie pozycji, ponieważ to nominalny środkowy pomocnik. Jak się jednak okazało Michał z powodzeniem może występować w bloku defensywnym.

Środkowy obrońca: Krzysztof Griński (Amator Paszyn)

Prawdziwy gladiator, główny zarządca bardzo dobrze zorganizowanej defensywy Amatora. Dwoił się i troił dzięki czemu przyjezdni wywalczyli punkt, który z pewnością można nazwać zwycięskim remisem.

Prawy obrońca: Paweł Wojtas (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Bardzo dobry występ przeciwko faworyzowanej ekipie Popradu Rytro zaliczył były zawodnik Sokoła Stary Sącz. Zdecydowany lider skrupulatnej i pewnej siebie defensywy gospodarzy.

Środkowy obrońca:  Tomasz Kuzera (ULKS Korzenna)

W defensywie bezbłędny. Ponadto to właśnie on rozpoczynał budowanie akcji ofensywnych przez miejscowych, czy to krótkim podaniem, czy diagonalnym przerzutem.

Lewy pomocnik: Jakub Stróżyk (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Najlepszy zawodnik w pojedynku Biegoniczanki Nowy Sącz z Popradem Rytro. Autor pięknej bramki oraz udział przy wywalczonym rzucie karnym.

Prawy pomocnik: Łukasz Szabla (Gród Podegrodzie)

Najaktywniejszy zawodnik pojedynku pomiędzy Grodem Podegrodzie, a Hartem Tęgoborze. To właśnie nie kto inny jak on rozpoczął strzelanie na stadionie w Podegrodziu.

Środkowy pomocnik: Dominik Gryźlak (Sokół Stary Sącz)

Pod nieobecność kontuzjowanego Tokarczyka walczył w środkowym sektorze gry za dwóch. Pracował zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Zanotował asystę.

Środkowy pomocnik: Marek Knurowski (Gród Podegrodzie)

Tytan pracy. W defensywie nie odpuszcza, często skutecznymi wślizgami wygarniając futbolówkę spod nóg rywali. Ponadto aktywnie brał udział przy konstruowaniu akcji ofensywnych przez zespół Podegrodzia.

Napastnik: Krzysztof Bogdanowicz (ULKS Korzenna)

Nietypowo wystąpił na pozycji nr 9, co okazało się skutecznym posunięciem. Krzysztof nie miał żadnej litości da swoich przeciwników, kompletując hattricka.

Napastnik: Rafał Gadzina (LKS Kobylanka)

Po raz kolejny udowodnił, ile znaczy dla swojej drużyny. Wypracował kilka świetnych sytuacji do zdobycia bramki dla swoich kolegów, sam też oddział kilka groźnych strzałów na bramkę Łososia. Jeden z nich zapewnił skromne zwycięstwo drużyny z Kobylanki.

Reklama

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa