Skontaktuj się z nami

Niższe Ligi

Rozlosowano Puchar Polski w PPN Nowy Sącz

Rozlosowano Puchar Polski w PPN Nowy Sącz
Poznaliśmy uczestników oraz drabinkę Pucharu Polski w Podokręgu Nowy Sącz. Rozgrywki pucharowe ruszą w dniach 25/26 lipca, dokładne terminy wraz z godzinami zostaną podanie w najbliższych dniach.

I runda – 25/26.07

1. Nawoj Nawojowa – Górka Szczereż
2. Galicja Nowy Sącz – Budowlani Jazowsko
3. Królovia Królowa Górna – KPT Nawojowa
4. ULKS Przydonica – LKS Ubiad
5. Orzeł Ptaszkowa – Jedność Nowy Sącz
6. Ogniwo Piwniczna Zdrój – Olimpik Powroźnik
7. Biegoniczanka Nowy Sącz – Piątkovia Łęg
8. Wicher Mogilno – LKS Świniarsko
9. LKS Mszalnica – Barciczanka II Barcice
10. Dąbrovia Wielogłowy – Victoria Witowice Dolne
11. Amator Paszyn – Zamczysko Marcinkowice

II runda – 01/02.08

1. Zwycięzca pary 1. – Helena Nowy Sącz
2. Zwycięzca pary 2. – Hart Tęgoborze
3. Zwycięzca pary 3. – Dunajec Nowy Sącz
4. Zwycięzca pary 4. – Łosoś Łososina Dolna
5. Zwycięzca pary 5. – Orzeł Wojnarowa
6. Zwycięzca pary 6. – Sokół Stary Sącz
7. Zwycięzca pary 7. – Gród Podegrodzie
8. Zwycięzca pary 8. – ULKS Korzenna
9. Zwycięzca pary 9. – Grybovia Grybów
10. Zwycięzca pary 10. – Zawisza Rożnów
11. Zwycięzca pary 11. – Zyndram Łącko
12. wolny los -Kolejarz Stróże

III runda – 19.08.2020

1. Zwycięzca pary 1. – Skalnik Kamionka Wielka
2. Zwycięzca pary 2. – Barciczanka Barcice
3. Zwycięzca pary 3. – Poprad Muszyna
4. Zwycięzca pary 4. – Kolejarz Stróże
5. Zwycięzca pary 5. – Sandecja II Nowy Sącz
6. Zwycięzca pary 6. – Poprad Rytro
7. Zwycięzca pary 7. – Zwycięzca pary 8.
8. Zwycięzca pary 9. – Zwycięzca pary 10.
9. Zwycięzca pary 11. – wolny los

IV runda – 16.09.2020, 16:30

1. Zwycięzca pary 1. – Zwycięzca pary 6.
2. Zwycięzca pary 2. – Zwycięzca pary 7.
3. Zwycięzca pary 3. – Zwycięzca pary 8.
4. Zwycięzca pary 4. – Zwycięzca pary 9.
5. Zwycięzca pary 5. – Zwycięzca pary 10.

V runda – 30.09.2020, 16:00

1. Zwycięzca pary 1. – Zwycięzca pary 4.
2. Zwycięzca pary 2. – Zwycięzca pary 5.
3. Zwycięzca pary 3. – wolny los

VI runda – 14.10.2020, 15:00

1. Zwycięzca pary 1. – Zwycięzca pary 3.
2. Zwycięzca pary 2. – wolny los

IV runda – 28.10.2020, 15:00

1. Zwycięzca pary 1. – Zwycięzca pary 2.

(Sebastian Stanek) 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Niższe Ligi