Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka XIII kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka XIII kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami XIII kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Mariusz Różalski (Gród Podegrodzie)

Kto by pomyślał, że w pojedynku z beniaminkiem z powiatu gorlickiego bramkarz Grodu będzie miał ręce pełne roboty. Mało tego Mariusz musiał  być nie tylko mocno skoncentrowany, ale również  ratować swój zespół przed utrata gola w 100% sytuacjach dla przyjezdnych.

Lewy obrońca: Adrian Szeliga (ULKS Korzenna)

Solidny, pewny siebie, twardy, a czasem nawet bezpardonowy w pojedynkach 1×1. Przede wszystkim skuteczny, co umożliwiło zatrzymanie czołowej drużyny w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Środkowy obrońca: Czesław Gruca (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Przeważnie boczny obrońca, jednak jak widać potrafiący również skutecznie walczyć na środku defensywy. Rywalom nie pozwolił na zbyt wiele, co przełożyło się pewną wygraną miejscowych, z zachowaniem przez nich czystego konta.

Środkowy obrońca: Jakub Czernecki (Hart Tęgoborze)

Nie po raz pierwszy już w tym sezonie Jakub stanął na wysokości zadania zarówno jako trener jak i zawodnik. Grający trener skutecznie zarządzał defensywą Harta, a co więcej dołożył piękną asystę gdzie długim, diagonalnym podaniem uruchomił doświadczonego Adama Bajdla.

Prawy obrońca: Tomasz Michalak (Łosoś Łososina Dolna)

Na niego zawsze można liczyć. A dlaczego? Ponieważ nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. W rywalizacji z zespołem Amatora Paszyn zamknął na klucz swoją flankę, wyłączając skrzydłowych rywala z gry.

Lewy pomocnik: Jakub Stróżyk (Biegoniczanka Nowy Sącz)

Kolejne liczby do swojego dorobku dorzucił ofensywnie usposobiony pomocnik Biegoniczanki. Jego szarże na skrzydle przekłuły się na dwie bramki oraz asystę. Zdecydowanie najgroźniejszy zawodnik jakiego na stadionie Biegoniczanki mogli oglądać kibice.

Prawy pomocnik: Dawid Nowak (Łosoś Łososina Dolna)

O jego potencjale wiedzieliśmy już od dawna. Jednak jakoś nie do końca w tym sezonie potwierdzał te pozytywne opinie. Aż przyszedł mecz z Amatorem Paszyn, podczas którego był najjaśniejszym punktem nie tylko swojego zespołu, ale całego spotkania. Autor dwóch bramek

Środkowy pomocnik: Konrad Krasiński (ULKS Korzenna)

Harówka w środku pola, niezliczona ilość odbiorów, a przede wszystkim dwa trafienia, które pozwoliły gospodarzom zgarnąć komplet punktów. Warto odnotować, że Konrad obydwa trafienia zdobył po precyzyjnie wyegzekwowanych rzutach wolnych.

Środkowy pomocnik: Jakub Wiktorek (LKS Zagórzany)

Mrówcza pracy w środkowym sektorze. Dużo walki i jeszcze więcej skutecznych odbiorów. Mimo, że perfekcyjnie wykonywał tzn. 'czarną robotę’ to nie zapomniał swój występ okrasić aż dwoma trafieniami.

Napastnik: Konrad Grela (LKS Zagórzany) zawodnik kolejki

To był taki mecz, który idealnie zwieńczył  jakże udany sezon w wykonaniu jednego z najlepszych zawodników ligi.  Ustrzelony hattrick mówi sam za siebie.

Napastnik: Krystian Salamon (Gród Podegrodzie)

Mecz rozpoczął na ławce rezerwowych, co musiało go mocno zmotywować. Gdy już tylko pojawił się na murawie to aktywnie uczestniczył w ofensywnych eskapadach Grodu. Wytrwale dążył do strzelenia bramki, zdobył je nawet dwie w końcowych fragmentach spotkania.

Reklama

.

.

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa