Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka VIII kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka VII kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami VII kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Vitalik Karkach (Łosoś Łososina Dolna)

Bardzo dobre zawody rozegrał bramkarz Łososia mimo dwóch puszczonych goli. Topowe interwencje zanotował przede wszystkim w 1 odsłonie rywalizacji, jednak w kluczowych momentach drugiej połowy również zachował czujność i był na posterunku.

Lewy obrońca: Krystian Wojciechowski (Amator Paszyn)

Skutecznie ścigał się z szybkimi skrzydłowymi Korzennej obrońca Amatora. Co więcej miał swój ogromny udział w ofensywnych poczynaniach gości, otwierając wynik spotkania.

Środkowy obrońca: Bogdan Zgrzeblak (Gród Podegrodzie)

Zero z tyłu to chyba największa rekomendacja dla doświadczonego defensora Grodu, a że Bogdan lubi również wpisać się na listę strzelców…to się wpisał otwierając rezultat rywalizacji pomiędzy LKS Kobylanka,  a Grodem Podegrodzie.

Prawy obrońca: Dawid Wiewióra (Poprad Rytro)

Nie pękł w meczu na szczycie młodzieżowiec Popradu Rytro.  Mocno zabezpieczając swoją flankę i ofensywne zapędy gości z Kamionki, nie zapominał o 'wycieczkach’ pod bramkę przyjezdnych.

Środkowy obrońca: Marek Chochla (Skalnik Kamionka Wielka)

Mimo, że drużyna gości dała się raz zaskoczyć i ostatecznie przegrała z zespołem gospodarzy, to linia defensywna przyjezdnych przez pełne 90 minut stanowiła zgrany monolit. Na jej czele stanął doświadczony defensor, który w tym dniu wcielił się również w rolę kapitana.

Lewy pomocnik: Przemysław Szymczyk (LKS Zagórzany)

Najaktywniejszy zawodnik bardzo emocjonującego pojedynku pomiędzy LKS Zagórzanami, a Hartem Tęgoborze. Przebojowy, dynamiczny z ciągiem na bramkę przeciwnika.

Prawy pomocnik: Filip Kmiecik (Sokół Stary Sącz)

Król asyst bo tak można nazwać po spotkaniu z Ropą młodego pomocnika Sokoła. Łącznie odnotował dwie asysty a przy lepszej skuteczności jego kolegów z drużyny mogłoby ich być znacznie więcej.

Środkowy pomocnik: Krzysztof Podgórniak (Poprad Rytro)

Na FB Popradu uznany MVP pojedynku pomiędzy Popradem Rytro, a Skalnikiem Kamionka Wielka. Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że wybór jak najbardziej trafny, ponieważ Krzysztof oprócz cech wolicjonalnych w rywalizacji na szczycie tabeli wniósł sporo jakości będąc aktywnym zarówno w poczynaniach ofensywnych, jak i defensywnych.

Środkowy pomocnik: Marcin Plata (Gród Podegrodzie)

Kreator i reżyser gry ofensywnej gości z Podegrodzia. Niemal, że każda akcja konstruowana przez przyjezdnych przechodziła przez jego nogi. Ustalił wynik spotkania zdobywając drugie trafienie dla zespołu Grodu.

Napastnik: Michał Mędoń (Sokół Stary Sącz) zawodnik kolejki

Skuteczny i pazerny na bramki. Jego trafienia mocno przyczyniły się do pierwszych trzech oczek Sokoła. Michał dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Napastnik: Krzysztof Janisz (Zawisza Rożnów)

Może to nie był wybitny mecz Krzysztofa jak i całej Zawiszy- w końcu tylko jedno wywalczone oczko. Jednak trzeba sobie uczciwie powiedzieć, ze napastnik przyjezdnych zrobił to co do niego należało- zdobył wyrównujące trafienie w końcowej fazie meczu.

 

Reklama

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa