Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka VIII kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka VIII kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami VIII kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Dominik Gucwa (Hart Tęgoborze)

Po nie najlepszym występie w Zagórzanach bardzo szybko odbudował się z innym teamem z ziemi gorlickiej. Skuteczny na linii, pewny siebie na przedpolu. Bardzo dobry występ młodego goalkeepera.

Lewy obrońca: Dawid Kantor (Poprad Rytro)

Zamknął drogę do własnej bramki, w efekcie czego przyjezdni zostali pozbawieni swoich ofensywnych atutów. Jego skuteczne interwencje były ozdobą emocjonującego, lecz jednostronnego pojedynku derbowego.

Środkowy obrońca: Dawid Zięcina (LKS Zagórzany)

Pod nieobecność podstawowego obrońcy Daniela Ogrodnika wrócił na środek defensywy. Nie pierwszy już raz udowodnił, że uniwersalność to jego drugie imię. Dla Dawida nie ma znaczenia czy zagra na boku, czy środku obrony. Wszędzie wypełnia powierzone mu zadania.

Prawy obrońca: Rafał Saczka (Zawisza Rożnów)

Mocny punkt defensywny Zawiszy. Dynamiczny, agresywny w doskoku i wyprzedzeniu przeciwnika. Jego pewne interwencję i kierowanie grą obrony zasługują na nasze wyróżnienie.

Środkowy obrońca:  Grzegorz Hasior (Skalnik Kamionka Wielka)

Lider defensywy Skalnika. W hitowym pojedynku kolejki nie pękł i pokazał zarówno kunszt jak i bagaż doświadczenia. Nogi nie zadrżały mu również przy wykonywaniu jedenastki.

Lewy pomocnik: Krystian Baran (LKS Zagórzany)

Ściągnięty z Glinika Gorlice w ostatnich dniach okienka transferowego. Transfer last minute jak najbardziej trafiony. Krystian zdobywając trafienie nr dwa dla przyjezdnych rozstrzygnął losy pojedynku pomiędzy Łososiem, a liderem ligi.

Prawy pomocnik: Łukasz Kiełbasa (Skalnik Kamionka Wielka)

Tacy rezerwowi to prawdziwy skarb. Łukasz pojawiając się na murawie z ławki rezerwowych  nie tylko wniósł polot świeżości na skrzydle, ale zaliczył rozstrzygające trafienie dla zespołu Skalnika

Środkowy pomocnik: Łukasz Krupa (Poprad Rytro)

MVP derbowej rywalizacji. Kreator gry Popradu, notujący niezliczoną ilość odbiorów.  Były zawodnik Barciczanki swój występ podsumował jednym trafieniem.

Środkowy pomocnik: Bogdan Babik (Zyndram Łącko)

Reżyser gry gości, którzy przełamali się i sięgnęli po raz pierwszy raz w tym sezonie po komplet punktów. Zdobywca jednej z bramek.

Napastnik: Mateusz Kozłowski (Biegoniczanka Nowy Sącz) zawodnik kolejki

Mówiąc pół żartem pół serio transfer napastnika pozyskanego w letnim okienku transferowym z Sokoła Stary Sącz powoli zaczyna się spłacać. Mateusz zanotował niemal, że idealny występ. Ustrzelił hattricka.

Napastnik: Mateusz Poczkajski (Poprad Rytro)

W końcu Mateusz zanotował taki występ, który przełożył się nie tylko na bardzo dobrą grę, ale przede wszystkim na to z czego powinniśmy rozliczać napastnika- czyli z trafień. Najlepsza strzelba Popradu pokonała łącznie goalkeepera przyjezdnych dwukrotnie.

 

Reklama

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa