Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Prawie, jak Prima Aprilis… Seniorzy Heleny nadal będą grali w piłkę

 

Prawie, jak Prima Aprilis… Seniorzy Heleny nadal będą grali w piłkę

Możecie odetchnąć z ulgą, a my razem z Wami. Informacja, która ukazała się na profilu Heleny Nowy Sącz okazała się nieprawdziwa.

Seniorzy Heleny nadal będą występować w rozgrywkach sądeckiej A klasy. Za całe zamieszanie przepraszamy. Jednak ta informacja była tak niewiarygodna i szokująca, że postanowiliśmy od razu się nią z Wami podzielić.

Powtórzymy jeszcze raz, seniorzy Heleny nie zostaną wycofani z rozgrywek i życzymy im powodzenia.

(Seba)

Oceń nasz artykuł! post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz swój e-mail i zapisz się na nasz newsletter