Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Poprad Rytro będzie chciał zaatakować podium

Pierwsze zimowe przygotowania na sztucznej murawie w Rytrze dodają Popradowi ogromny handicap na mecze rundy wiosennej, przed którą zaplanowano osiem gier kontrolnych. 

Nie ma co ukrywać, jedna z najnowocześniejszych muraw w naszym województwie, zachwalana przez m.in. drugoligową Sandecję trenującą właśnie w Rytrze, jest dla Popradu wielkim komfortem w zimowym okresie przygotowawczym. Drużynie nie brakuje więc praktycznie niczego, aby jak najlepiej przygotować się do starć rewanżowych i powalczyć o podium, a zapewne gdzieś z tyłu głowy w malowniczo położonej miejscowości marzą także o awansie do V ligi, co przecież nie jest zadaniem nierealnym. 

Poprad traci do drugiej lokaty pięć punktów, do lidera z Zagórzan siedem, tak więc strata śmiało do odrobienia. Z perspektywy czasu dzisiaj w Rytrze żałują słabego początku rozgrywek, dwie pierwsze kolejki przyniosły dwie porażki z Grodem Podegrodzie oraz Hartem Tęgoborze. Warto dodać, że w pozostałych jedenastu spotkaniach Poprad przegrał tylko raz, ale jak mawia powiedzenie, nie ważne, jak zaczynasz – ważne, jak kończysz

Wspominaliśmy o świetnych warunkach do treningów w Rytrze, do tego dochodzi długa lista sparingpartnerów, która pozwoli na „przegląd wojsk„, jeszcze lepsze zrozumienie się na boisku i wprowadzenie potrzebnych zmian. Poprad serię gier kontrolnych rozpocznie na początku lutego. 

Plan sparingów:

02.02 (piątek) – Zawisza Rożnów
09.02 (piątek) – Sandecja II Nowy Sącz
16.02 (piątek) – Dunajec Nowy Sącz
21.02 (środa) – Helena Nowy Sącz
23.02 (piątek) – Korona Beskidu Tylicz
01.03 (piątek) – Kolejarz Stróże
06.03 (środa) – FK TJ Sokol Brezovica
09.03 (sobota) – KS Biecz

 


 

Sebastian Stanek

fot. ULKS Korzenna

 

 

Reklama

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa