Skontaktuj się z nami

B klasa

B klasa: najlepsza jedenastka 22. kolejki

Kolejne siedem spotkań w sądeckiej B – klasie za nami. Sprawdzamy, którzy z zawodników wyróżnili się w 22. serii gier.

Krzysztof Jarzębak w meczu z Zawadą zrobił to, co do niego należy i wspólnie z kolegami z Ogniwa może pochwalić się zachowaniem czystego konta. Tuż przed nim kolega z zespołu – Piotr Kudryk. W defensywie także Damian Adamczyk z Jedności, który w derbowym pojedynku z Piątkovią dzierżył opaskę kapitana, co tylko dodało mu pewności w poczynaniach obronnych. Stawkę uzupełnia Łukasz Szczęsny z Zabełcza. 

Defensywa – Piwniczna i Nowy Sącz murują dostęp do bramki

Pomocnicy – Kowalik, Jabłoński, Mamak, Górka

Wysokie zwycięstwo nad Galicją odnieśli zawodnicy ATP Binczarowa, dwie ramki w tym meczu ustrzelił Dawid Kowalik. W środku pola Maciej Mamak z Jedności, szkoda tylko, że jego piękne trafienie z okolic 30. metra nie zostało uwiecznione, bowiem byłoby co oglądać.

Dwukrotnie, z czego raz “z wapna” golkipera Zamczyska pokonywał Piotr Jabłoński z Chruślic. Jego spokój i doświadczenie boiskowe daje drużynie solidnego kopa. Czwartym zawodnikiem, który znalazł miejsce w linii środkowej jest Bartosz Górka z Piątkovii Łęg.

Atak – Panowie na “P” rządzą w ataku

Piotr Szczurek, jak na kapitana przystało dawał drużynie sygnał do ataku, sam dwukrotnie wpisał się do notesu sędziego, jako autor bramek i spora jego zasługa w remisie 3:3. Punktami podzieliły się także Zabełcze z Górką, a w szeregach ekipy ze Szczereża bramka Piotra Pogwizda była właśnie tą, na wagę punktu. 

W Derbach Gminy Korzenna rozstrzygnięcia nie było, Łęka 3:3 zremisowała z Wichrem, a w szeregach zespołu z Mogilna szalał Patryk Rola, schodząc do szatni z hattrikiem na koncie.

 


 

Sebastian Stanek

 

 

 

Reklama

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w B klasa