Skontaktuj się z nami

Nasz region

20 Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny – galeria

Za nami gala jubileuszowego 20 Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny! 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią oraz podsumowaniem gali, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Dla Miasta. Organizator jubileuszowej gali i Prezes stowarzyszenia Dla Miasta Tomasz Michałowski, zaprosił wielu znakomitych sądeckich sportowców, gratulujemy pracy na rzecz promocji sądeckich sportowców od dwóch dekad!

Przypominamy, że na gali odbyło się wręczenie nagrody na Najpopularniejszego Zawodnika Lig Niższych 2022 roku organizowany przez nasz portal.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się nasz plebiscyt zarówno na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, jak i na Najpopularniejszego Sportowca Lig Amatorskich. Zwycięzcą został Kacper Tokarczyk, który na co dzień reprezentuje barwy Sokoła Stary Sącz.
Kacper w finale pokonał Jana Zielińskiego ze Skalnika Kamionka Wielka, w drodze do finału pokonał między innymi byłego zawodnika Legii Warszawa, Korony Kielce, Górnika Zabrze, czy Sandecji Nowy Sącz słynnego Macieja Korzyma, który obecnie występuje w Barciczance!

Z okazji 20 lat organizowania Plebiscytu, słynny sądecki olimpijczyk Dariusz Popiela został wybrany sportowcem XX-lecia Sądecczyzny, natomiast klasyfikacji końcowej jubileuszowego plebiscytu triumfował trójboista siłowy Hubert Zaręba

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Hubert Zaręba (trójbój siłowy),

2 miejsce – Dominik Kędzierski (jeździectwo),

3 miejsce – Łukasz Pławecki (sporty walki),

4 miejsce – Jan Gurba (wspinaczka),

5 miejsce – Adrian Migacz (kickboxing),

6 miejsce – Oskar Waligóra (sport motorowy),

7 miejsce – Klaudia Zwolińska (kajakarstwo górskie),

8 miejsce – Damian Konstanty (kolarstwo górskie),

9 miejsce – Bartłomiej Chlipała (biegi),

10 miejsce – Tomasz Brotoń (sporty walki).

Uhonorowano również między innymi Prezesa MZPN Podokręgu Nowy Sącz oraz Prezesa Barciczanki  Pawła Cieślickiego w kategorii Sponsor Sportu w 2022 roku!

Poniżej pozostał nagrody:

Działacz 2022 roku – Grażyna Cempa Pulit,

Sportowe wydawnictwo 2022 roku – Polacy na Mundialach” Dobry Tygodnik Sądecki Wydawnictwo DOBRE Sp. z o.o.

Sportowa Impreza 2022 roku – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman Team Poland -Podegrodzie 2022,

Sportowa Inwestycja 2022 roku – Hala Sportowa wraz ze strzelnicą w Marcinkowicach,

Trener 2022 roku dyscypliny indywidualne – Amadeusz Kwiatkowski- trener UKS Gladiator,

Drużyna 2022 roku – KS Gród Czop Podegrodzie,

Sportowe Odkrycie 2022 roku – Dominika Brzeska,

Sponsor sportu w 2022 roku – Paweł Cieślicki Prezes Barciczanki Barcice,

Sportowe wydawnictwo XX-lecia Loco. Opowieść nie tylko o kolarstwie.”
Biografia Tomasza Marczyńskiego autorstwa Wojciecha Molendowicza,

Klub XX lecia na Sądecczyźnie – SKPS Dunajec,

Sportowy Nokaut 2022 roku – Michał Bołoz z klubu Golden Team,

Sportowy Ambasador Sądecczyzny 2022 roku – Daniel Bociański z klubu Golden Team
Daniel Bociański w 2022 roku stoczył walkę z Tommy Fury. Walka odbyła się na stadionie
Wembley, gdzie został ustanowiony rekord oglądalności 98 000 kibiców.

Wyczyn 2022 roku – Bartosz Ostałowski Rekord Guinnessa w driftowaniu kierując pojazdem stopą,

Osobowość XX lecia – Bartosz Ostałowski,

Klub 2022 roku – UKS 3 WERONICA STASZKÓWKA JELNA.

fot. Wiktor Król

 


 

 

Reklama

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Nasz region