Skontaktuj się z nami

B klasa

Sądecka B-klasa czeka na mistrza jesieni

 

Sądecka B-klasa czeka na mistrza jesieni

Sądecka B-klasa ma do nadrobienia nieco zaległości, a dokładnie trzy spotkania, w tym dwa z udziałem Zawady Nowy Sącz, które pozwolą ukształtować podium. 

Na chwilę obecną na czele stawki znajduje się ULKS Przydonica, która ma jeden punkt przewagi nad rezerwami Dunajca. Drużyna z Nowego Sącza w najbliższą niedzielę rozegra zaległy mecz 3. kolejki z Zawadą i remis wystarcza im, aby zostać mistrzem jesieni, ponieważ w bezpośrednim starciu z Przydonicą okazali się lepsi, wygrywając 5:1. Obiektywnie patrząc zasługują na fotel lidera, świadczy o tym m.in. największa ilość zdobytych bramek czy co najważniejsze, brak porażki na chwilę obecną w rundzie jesiennej.

Z kolei Zawada zajmuje dopiero siódme miejsce, ale dwa zaległe spotkania pozwalają im z nadziejami patrzeć w górę tabeli. W przypadku dwóch zwycięstw mogą awansować na trzecie miejsce w tabeli i realnie włączyć się w walkę o awans. Szanse są tutaj spore, warto dodać, że Zawada razem z Nawojem może pochwalić się najlepszą defensywą w lidze, tracąc zaledwie osiem bramek. 

Dodatkowo Zawada musi rozegrać drugi zaległy mecz z rezerwami Zamczyska. Póki co termin nie jest znany, ale przypuszczamy, że może on zostać rozegrany 11 listopada, bądź 15 listopada i po tej dacie poznamy końcowy układ tabeli. Najważniejsze rozstrzygnięcie będzie jednak miało miejsce już w niedzielę, we wspomnianym meczu Zawady z rezerwami Dunajca.

(Sebastian Stanek)

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

 

 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w B klasa