Skontaktuj się z nami

B klasa

KB Nowy Sącz: klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej

 

KA Nowy Sącz: klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej

 

Lp.BramkiImię i nazwiskoDrużyna
1.8Magiera TomaszULKS Przydonica
2.6Gwiżdż FilipDunajec II Nowy Sącz
3.5Bieniek MarcinLKS Łęka
 5Michalik SewerynULKS Przydonica
4.4Żuchowicz JakubDunajec II Nowy Sącz
 4Machowski KamilDunajec II Nowy Sącz
 4Słomka GrzegorzGalicja Nowy Sącz
 4Pierzchała KrzysztofNawoj Nawojowa
 4Musiał MichałNawoj Nawojowa
5.3Jasiński KamilChruślice Nowy Sącz
 3Fryzowicz AdamGalicja Nowy Sącz
 3Groń MarcinKrólovia Królowa Górna
 3Obrochta KamilLKS Łęka
 3Jarząb KrystianLKS Łęka
 3Bodziony MateuszULKS Przydonica
 3Sromek DamianZamczysko Junior Sport
 3Gadzina MateuszZawada Nowy Sącz
 3Górka KacperZawada Nowy Sącz
6.2Jasiński JakubChruślice Nowy Sącz
 2Baczyński MateuszChruślice Nowy Sącz
 2Leśniak SebastianDunajec II Nowy Sącz
 2Migacz DamianDunajec II Nowy Sącz
 2Kruczek ŁukaszDunajec II Nowy Sącz
 2Sobonkiewicz ŁukaszGalicja Nowy Sącz
 2Pustułka MateuszGalicja Nowy Sącz
 2Gruca SzczepanKrólovia Królowa Górna
 2Zdziarski MichałKrólovia Królowa Górna
 2Szkaradek PawełNawoj Nawojowa
 2Kotlarski DanielNawoj Nawojowa
 2Kulpa GrzegorzNawoj Nawojowa
 2Ferenc MateuszNawoj Nawojowa
 2Rembiasz TomaszULKS Przydonica
 2Bielak TomaszULKS Przydonica
 2Mróz PiotrZamczysko Junior Sport
 2Wójtowicz KacperZawada Nowy Sącz
 2Borkowski RafałZawada Nowy Sącz
 2Korzystka MarcinZawada Nowy Sącz
 2Baczyński TomaszZawada Nowy Sącz
 2Aleksander ArturZawada Nowy Sącz
7.1Buźniak JarosławChruślice Nowy Sącz
 1Uryga PawełChruślice Nowy Sącz
 1Griński PatrykChruślice Nowy Sącz
 1Buźniak ArkadiuszChruślice Nowy Sącz
 1Smoleń RafałDunajec II Nowy Sącz
 1Żuchowicz KacperDunajec II Nowy Sącz
 1Włodarczyk ŁukaszDunajec II Nowy Sącz
 1Małek ArturDunajec II Nowy Sącz
 1Sendecki JakubDunajec II Nowy Sącz
 1Kiełbasa DawidDunajec II Nowy Sącz
 1Góra KacperDunajec II Nowy Sącz
 1Aleksander KrzysztofGalicja Nowy Sącz
 1Waligóra MaciejGalicja Nowy Sącz
 1Bajdel MarekGalicja Nowy Sącz
 1Wójcik DariuszGalicja Nowy Sącz
 1Rams MateuszKrólovia Królowa Górna
 1Szczepka KamilKrólovia Królowa Górna
 1Tomera SławomirKrólovia Królowa Górna
 1Chełminiak PawełKrólovia Królowa Górna
 1Oracz ŁukaszLKS Łęka
 1Poręba KamilNawoj Nawojowa
 1Homoncik ArturNawoj Nawojowa
 1Klimczak PiotrNawoj Nawojowa
 1Mężyk MateuszNawoj Nawojowa
 1Sopata JakubULKS Przydonica
 1Młyczyński MateuszULKS Przydonica
 1Basta Dawid ULKS Przydonica
 1Sadłoń KamilULKS Przydonica
 1Kantor MichałULKS Przydonica
 1Fałowski FabianULKS Przydonica
 1Mlyczyński DawidULKS Przydonica
 1Kafel MaciejZamczysko Junior Sport
 1Budnik KrzysztofZamczysko Junior Sport
 1Zaczyk OskarZamczysko Junior Sport
 1Włodarczyk ArkadiuszZamczysko Junior Sport
 1Mróz DominikZamczysko Junior Sport
 1Mirek KrzysztofZamczysko Junior Sport
 1Matuszny SebastianZamczysko Junior Sport
 1Wójs KamilZawada Nowy Sącz
 1Śmierciak JacekZawada Nowy Sącz
 1Malicki BartoszZawada Nowy Sącz
    
  Brakujące bramki 
  4 – Galicja9. kolejka
  3 – Dunajec II2. kolejka
  Stan na: 
  17.11.2020 
  Do rozegrania 
  Zamczysko II – Zawada(wiosna)

 

(Sebastian Stanek)

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w B klasa