Skontaktuj się z nami

Galeria

Plebiscyt: Arkadiusz Kulpa – bramkarz i kapitan ULKS Korzenna

 

Plebiscyt: Arkadiusz Kulpa – bramkarz i kapitan ULKS Korzenna

Typ niepokorny. Świetny przyjaciel, motywator. Budowanie atmosfery w szatni i na boisku to jego specjalność. Jest bramkarzem. Po za boiskiem gra w kapeli weselnej.

Arkadiusz Kulpa (ULKS Korzenna)
Wychowanek Łososia Łososina Dolna, od zawsze bramkarz. Jego piłkarska droga jest pofałdowana i przebiega przez imponującą liczbę klubów. Wspomniany Łosoś Łososina Dolna, Hart Tęgoborze, AKS Ujanowice, Victoria Witowice, KPT Nawojowa, LKS Ubiad i obecnie ULKS Korzenna. Jak sam przyznaje, to jego trudny charakter sprawia, że tak często zmieniał kluby.

Teraz, po wielu perypetiach znalazł swoje miejsce na klubowej mapie Sądecczyzny. Wylądował w Korzennej, gdzie jest kapitanem i „szefuje” szatni. Arek wkracza już rocznikowo w świat trzydziestolatków. To właśnie rocznik 1989, w tym roku zmienia dwójkę na trójkę z przodu.

Po za boiskiem znany jest w szerokim świecie z występów w zespole weselnym „Incognito”. Potrafi do rana grać na weselu, a przed południem stawić się już na przedmeczowej zbiórce i wyjść w pierwszym składzie. Nic, więc dziwnego, że koledzy z drużyny go uwielbiają, a wielu opisuje go, jako gościa od atmosfery. Potrafi nadać ton szatni, z nim zawsze jest wesoło. Jedno jest pewne, z Arkiem nigdy nudy nie ma.

Jest wyrazistą postacią, która mówi to, co myśli i nie owija w bawełnę. Zawsze jest sobą i nie udaje nikogo innego. Uważa się za najlepszego bramkarza w klasie A, a czy przy tym jest najpopularniejszy? Ta decyzja należy już tylko do was.

Z Arkadiuszem Kulpą można było przeczytać szeroki wywiad w naszym serwisie.

(DSz)

fot. ulkskorzenna.pl

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Galeria