Skontaktuj się z nami

A klasa

Terminarz rundy jesiennej w KEEZA A klasie Nowy Sącz

Po spotkaniu władz piłkarskich naszego regionu z przedstawicielami klubów sądeckiej A – klasy poznaliśmy terminarz rundy jesiennej, która ruszy w połowie sierpnia.

Kolejka 1 – 14/15.08.2021r./sobota/niedziela/

1 NAWOJ – DĄBROVIA (15.08.2021, 17:30)
2 AMATOR – GRYBOVIA (15.08.2021, 14:00)
3 VICTORIA – GÓRKA (15.08.2021, 17:00)
4 WICHER – KORZENNA (15.08.2021, 11:00)
5 ZAMCZYSKO – ZAWISZA (14.08.2021, 17:00)
6 OGNIWO – BUDOWLANI przeniesiony
7 ORZEŁ – KPT (15.08.2021, 11:00)
8 OLIMPIK – MSZALNICA (15.08.2021, 17:00)

Kolejka 2 – 21/22.08.2021r./sobota/niedziela/

1 DĄBROVIA – MSZALNICA (21.08.2021, 17:30)
2 KPT – OLIMPIK (22.08.2021, 11:00)
3 ORZEŁ – BUDOWLANI (22.08.2021, 17:00)
4 ZAWISZA – OGNIWO (21.08.2021, 17:30)
5 KORZENNA – ZAMCZYSKO (22.08.2021, 11:00)
6 GÓRKA – WICHER (22.08.2021, 11:00)
7 GRYBOVIA – VICTORIA (22.08.2021, 11:00)
8 NAWOJ – AMATOR (22.08.2021, 17:30)

Kolejka 3 – 28/29.08.2021r./sobota/niedziela/

1 AMATOR – DĄBROVIA (29.08.2021, 11:00)
2 VICTORIA – NAWOJ (29.08.2021, 17:00)
3 WICHER – GRYBOVIA (29.08.2021, 11:00)
4 ZAMCZYSKO – GÓRKA (28.08.2021, 17:00)
5 OGNIWO – KORZENNA (29.08.2021, 11:00)
6 ORZEŁ – ZAWISZA (29.08.2021, 11:00)
7 OLIMPIK – BUDOWLANI (29.08.2021, 17:00)
8 MSZALNICA – KPT (29.08.2021, 11:00)

Kolejka 4 – 04/05.09.2021r./sobota/niedziela/

1 DĄBROVIA – KPT (04.09.2021, 17:30)
2 BUDOWLANI – MSZALNICA (04.09.2021, 17:30)
3 ZAWISZA – OLIMPIK (04.09.2021, 17:30)
4 KORZENNA – ORZEŁ (05.09.2021, 11:00)
5 GÓRKA – OGNIWO (05.09.2021, 11:00)
6 GRYBOVIA – ZAMCZYSKO (04.09.2021, 17:00)
7 NAWOJ – WICHER (05.09.2021, 17:00)
8 AMATOR – VICTORIA (05.09.2021, 15:00)

Kolejka 5 – 11/12.09.2021r./sobota/niedziela/

1 VICTORIA – DĄBROVIA (12.09.2021, 17:00)
2 WICHER – AMATOR (12.09.2021, 17:00)
3 ZAMCZYSKO – NAWOJ (11.09.2021, 17:00)
4 OGNIWO – GRYBOVIA (12.09.2021, 17:00)
5 ORZEŁ – GÓRKA (12.09.2021, 14:00)
6 OLIMPIK – KORZENNA (12.09.2021, 17:00)
7 MSZALNICA – ZAWISZA (11.09.2021, 17:00)
8 KPT – BUDOWLANI (12.09.2021, 11:00)

Kolejka 6 – 18/19.09.2021r./sobota/niedziela/

1 DĄBROVIA – BUDOWLANI (18.09.2021, 17:00)
2 ZAWISZA – KPT (18.09.2021, 17:00)
3 KORZENNA – MSZALNICA (19.09.2021, 11:00)
4 GÓRKA – OLIMPIK (19.09.2021, 11:00)
5 GRYBOVIA – ORZEŁ (19.09.2021, 11:00)
6 NAWOJ – OGNIWO (19.09.2021, 17:00)
7 AMATOR – ZAMCZYSKO (19.09.2021, 15:00)
8 VICTORIA – WICHER (19.09.2021, 16:00)

Kolejka 7 – 25/26.09.2021r./sobota/niedziela/

1 WICHER – DĄBROVIA (25.09.2021, 11:00)
2 ZAMCZYSKO – VICTORIA (24.09.2021, 16:00)
3 OGNIWO – AMATOR (25.09.2021, 11:00)
4 ORZEŁ – NAWOJ (25.09.2021, 11:00)
5 OLIMPIK – GRYBOVIA (25.09.2021, 16:00)
6 MSZALNICA – GÓRKA (25.09.2021, 11:00)
7 KPT – KORZENNA (25.09.2021, 14:00)
8 BUDOWLANI – ZAWISZA (24.09.2021, 16:00)

Kolejka 8 – 02/03.10.2021r./sobota/niedziela/

1 DĄBROVIA – ZAWISZA (02.10.2021, 15:00)
2 KORZENNA – BUDOWLANI (03.10.2021, 11:00)
3 GÓRKA – KPT (03.10.2021, 11:00)
4 GRYBOVIA – MSZALNICA (02.10.2021, 15:00)
5 NAWOJ – OLIMPIK (03.10.2021, 15:00)
6 AMATOR – ORZEŁ (03.10.2021, 14:00)
7 VICTORIA – OGNIWO (03.10.2021, 15:00)
8 WICHER – ZAMCZYSKO (03.10.2021, 14:00)

Kolejka 9 – 09/10.10.2021r./sobota/niedziela/

1 ZAMCZYSKO – DĄBROVIA (09.10.2021, 15:00)
2 OGNIWO – WICHER (10.10.2021, 15:00)
3 ORZEŁ – VICTORIA (10.10.2021, 14:00)
4 OLIMPIK – AMATOR (10.10.2021, 15:00)
5 MSZALNICA – NAWOJ (10.10.2021, 14:00)
6 KPT – GRYBOVIA (10.10.2021, 11:00)
7 BUDOWLANI – GÓRKA (09.10.2021, 15:00)
8 ZAWISZA – KORZENNA (10.10.2021, 15:00)

Kolejka 10 – 16/17.10.2021r./sobota/niedziela/

1 DĄBROVIA – KORZENNA (17.10.2021, 11:00)
2 GÓRKA – ZAWISZA (17.10.2021, 11:00)
3 GRYBOVIA – BUDOWLANI (16.10.2021, 15:00)
4 NAWOJ – KPT (17.10.2021, 14:00)
5 AMATOR – MSZALNICA (17.10.2021, 14:00)
6 VICTORIA – OLIMPIK (17.10.2021, 15:00)
7 WICHER – ORZEŁ (17.10.2021, 11:00)
8 ZAMCZYSKO – OGNIWO (16.10.2021, 15:00)

Kolejka 11 – 23/24.10.2021r./sobota/niedziela/

1 OGNIWO – DĄBROVIA (24.10.2021 11:00)
2 ORZEŁ – ZAMACZYSKO (24.10.2021 11:00)
3 OLIMPIK – WICHER (24.10.2021 15:00)
4 MSZALNICA – VICTORIA (24.10.2021 15:00)
5 KPT – AMATOR (24.10.2021 11:00)
6 BUDOWLANI – NAWOJ (23.10.2021 15:00)
7 ZAWISZA – GRYBOVIA (23.10.2021 15:00)
8 KORZENNA – GÓRKA (24.10.2021 11:00)

Kolejka 12 – 30/31.10.2021r./sobota/niedziela/

1 DĄBROVIA – GÓRKA (31.10.2021, 11:00)
2 GRYBOVIA – KORZENNA (31.10.2021, 11:00)
3 NAWOJ – ZAWISZA (31.10.2021, 14:00)
4 AMATOR – BUDOWLANI (31.10.2021, 14:00)
5 VICTORIA – KPT (31.10.2021, 14:00)
6 WICHER – MSZALNICA (31.10.2021, 11:00)
7 ZAMCZYSKO – OLIMPIK (30.10.2021, 14:00)
8 OGNIWO – ORZEŁ (31.10.2021, 11:00)

Kolejka 13 – 06/07.11.2021r./sobota/niedziela/

1 ORZEŁ – DĄBROVIA (07.11.2021, 11:00)
2 OLIMPIK – OGNIWO (07.11.2021, 13:00)
3 MSZALNICA – ZAMCZYSKO (07.11.2021, 13:00)
4 KPT – WICHER (07.11.2021, 13:00)
5 BUDOWLANI – VICTORIA (07.11.2021, 13:00)
6 ZAWISZA – AMATOR (07.11.2021, 13:00)
7 KORZENNA – NAWOJ (07.11.2021, 11:00)
8 GÓRKA – GRYBOVIA (07.11.2021, 11:00)

Kolejka 14 – 11.11.2021r./czwartek/

1 DĄBROVIA – GRYBOVIA (11.11.2021, 11:00)
2 NAWOJ – GÓRKA (11.11.2021, 13:00)
3 AMATOR – KORZENNA (11.11.2021, 11:00)
4 VICTORIA – ZAWISZA (11.11.2021, 13:00)
5 WICHER – BUDOWLANI (11.11.2021, 11:00)
6 ZAMCZYSKO – KPT (11.11.2021, 11:00)
7 OGNIWO – MSZALNICA (11.11.2021, 11:00)
8 ORZEŁ – OLIMPIK (11.11.2021, 11:00)

Kolejka 15 – 13/14.11.2021r./sobota/niedziela/

1 DĄBROVIA – OLIMPIK (14.11.2021, 11:00)
2 MSZALNICA – ORZEŁ (14.11.2021, 11:00)
3 KPT – OGNIWO (14.11.2021, 13:00)
4 BUDOWLANI – ZAMCZYSKO (13.11.2021, 13:00)
5 ZAWISZA – WICHER (14.11.2021, 11:00)
6 KORZENNA – VICTORIA (14.11.2021, 13:00)
7 GÓRKA – AMATOR (14.11.2021, 11:00)
8 GRYBOVIA – NAWOJ (14.11.2021, 13:00)

 

(Sebastian Stanek)

źródło: nsozpn.pl

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w A klasa