Skontaktuj się z nami

Hala 2018/2019

Sędziowie to nie tylko gwizdek i kartki! To wielkie serca i świetni organizatorzy! Pomagają i potrzebują pomocy!

 

Sędziowie to nie tylko gwizdek i kartki! To wielkie serca i świetni organizatorzy! Pomagają i potrzebują pomocy!

Zbigniew Boniek, Łukasz Piszczek i Marek Kozioł! Damian Zbozień, Maciej Korzym czy Dawid Szufryn. Oryginalne koszulki i piłki z podpisami tych zawodników, (ale nie tylko) będzie można wylicytować na charytatywnym turnieju halowym organizowanym przez sądeckich sędziów piłkarskich. Te niesamowite pamiątki przekazane sędziom z Nowego Sącza, przez samych zawodników mogą trafić także do Ciebie!


Wystarczy, że zjawisz się w niedzielę 1 marca w samo południe w hali przy LO w Starym Sączu i weźmiesz udział w licytacji. Nie ma żadnych ograniczeń, licytować może każdy! Całkowity dochód z licytacji przekazany zostanie dla Andrzeja Rosadzińskiego (czerwona koszulka na zdjęciu), byłego sekretarza MZPN Kraków i przyjaciela sądeckich sędziów, który uległ wypadkowi, a jego powrót do zdrowia obarczony jest sporymi kosztami.

W związku z imprezą zawiązał się gigantyczny łańcuch pomocowy, którego ostatnim ogniwem możesz być ty. Arbitrzy z Nowego Sącza swoimi wszelkimi kanałami i znajomościami zdobywali piłkarskie pamiątki! Udało się zgromadzić taką ich ilość, która przekroczyła wszelkie wyobrażenia. Dzięki temu można będzie zdobyć piłkę z autografem Łukasza Piszczka, czy Zbigniewa Bońka. Koszulkę Legii Warszawa, Arki Gdynia czy Rakowa Częstochowa z autografami całej drużyny!!! Dodajmy do tego koszulkę od Angulo (Górnik Zabrze) Marka Kozioła (Korona Kielce), Dawida Szufryna i Macieja Korzyma (Sandecja Nowy Sącz), Mateusza Cetnarskiego (Cracovia) czy nawet Macieja Wilusza z Lecha Poznań. Swoje trzy grosze dorzucili międzynarodowi arbitrzy Tomasz Musiał i Bartosz Frankowski, którzy przekazali na licytacje koszulki sędziowskie ze swoimi autografami!


A to nie wszystko! Oprócz licytacji będzie można wziąć udział w loterii fantowej, w której do zdobycia będą rewelacyjne nagrody, a każdy jeden los wygrywa!!! Nie ma pustych losów, a ma być ich nawet 400!!!

NaszSport.pl aktywnie włącza się w akcje pomocową. Dlatego od poniedziałku 2 marca, przez kilka kolejnych dni, będzie można na naszym FB wylicytować którąś z tych świetnych oryginalnych koszulek meczowych (codziennie inną) lub piłek. Śledźcie nasz profil FB, a będziecie mogli ustrzelić nie lada okazję!

Damian Szczerba

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Hala 2018/2019