Skontaktuj się z nami

Duża piłka

Roszady w bramce Sandecji Nowy Sącz

“Sączersi” pożegnali się z Dominikiem Budzyńskim, a w jego miejsce został zakontraktowany były golkiper Śląska Wrocław, Miłosz Tysiak.

Dominik Budzyński rozwiązał kontrakt z Sandecją Nowy Sącz za porozumieniem stron i stał się wolnym zawodnikiem. W zespole z Nowego Sącza wystąpił w dwóch meczach, jego debiut przypadł na spotkanie Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa. Na inaugurację ubiegłego sezonu w Fortuna I lidze Budzyński wyszedł w pierwszym składzie na mecz z Miedzią Legnica, ale w 12. minucie nabawił się poważnej kontuzji, która wykluczyła go z gry na dłuższy okres.

Nowy bramkarz Sandecji Miłosz Tysiak może pochwalić się dobrymi warunkami fizycznymi, mierzy 196 cm wzrostu, a jego pierwszym klubem był Zamek Gorzanów. Od sezonu 2017/2018 został zawodnikiem Śląska Wrocław, gdzie najpierw występował w juniorach, potem rezerwach, gdzie zaliczył kilka spotkań na poziomie II ligi, by w ubiegłym roku dołączyć do kadry pierwszego zespołu.

19 – latek przeniósł się do Nowego Sącza na zasadzie transferu definitywnego, podpisując roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.

(Sebastian Stanek)

fot. sandecja.pl

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Duża piłka