Skontaktuj się z nami

Sandecja Nowy Sącz

Remis z Resovią. Seria meczów bez porażki nadal trwa!

Do Nowego Sącza zawitał były trener Sandecji, Radosław Mroczkowski, tym razem jako szkoleniowiec rywali. W kadrze Resovii na to spotkanie było dwóch zawodników związanych z naszym regionem. Byli to Karol Twardowski oraz były zawodnik „Biało-czarnych”, Kamil Słaby.

Pierwsza połowa była dość wyrównana i ciężko wskazać stronę przeważająca. Swoje okazje miała zarówno Resovia, jak i również Sandecja, ale dobrze spisywali się bramkarze obydwu drużyn. W drugiej części spotkania zaczęli przeważać gospodarze. W dodatku drużyna z Rzeszowa od 62 minuty musiała grać w osłabieniu, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwona kartkę otrzymał Dawid Kubowicz. Od tego momentu zaczął się napór Sandecji na bramkę Resovii. Świetną okazję po wejściu na boisko miał Rafael Victor, ale górą był Karol Dybowski. W 82 minucie Sandecja objęła prowadzenie, a do siatki po rzucie rożnym trafił niezawodny w tym sezonie Michal Piter-Bucko. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać. Dwie minuty później kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Maksymilian Hebel i doprowadził do wyrównania. Patrząc na przebieg całego meczu, zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Podopieczni Dariusza Dudka są nadal niepokonani już od 16 meczów. 

Sandecja Nowy Sącz – Apklan Resovia 1-1 (0-0)

Bramki: Michal Piter-Bučko 82′ – Maksymilian Hebel 85′.

Żółte kartki: Daniel Dziwniel, Michal Piter-Bučko, Michał Walski – Dawid Kubowicz x2, Bartłomiej Wasiluk.

Czerwona kartka: Dawid Kubowicz (Resovia – za dwie żółte).

Sandecja: Szymon Tokarz – Adrian Danek, Tomasz Boczek, Michal Piter-Bučko, Daniel Dziwniel – Dawid Błanik (58′ Damian Chmiel), Damir Šovšić, Wojciech Hajda, Michał Walski, Kamil Ogorzały (81′ Maciej Małkowski) – Rubio (58′ Rafael Victor, 90+2′ Dawid Szufryn).

Resovia: Karol Dybowski – Rafał Mikulec (85′ Szymon Feret), Jakub Persak, Dawid Kubowicz, Radosław Adamski – Karol Twardowski, Michał Kuczałek, Maksymilian Hebel, Bartłomiej Wasiluk, Cezary Demaniuk (85′ Bartłomiej Kiełbasa) – Jakub Wróbel (72′ Przemysław Zbydowicz).

Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Widzów: bez udziału publiczności.

fot. Krzysztof Griński

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Sandecja Nowy Sącz