Skontaktuj się z nami

IV Liga

Podział punktów w meczu Popradu i Wierchów

W zaległym spotkaniu 4. kolejki IV ligi małopolskiej, Poprad Muszyna podejmował na własnym stadionie zespół Wierchów Rabka.

Wszystko co ciekawe działo się w pierwszej części spotkania. W 19 minucie po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego do siatki trafił Damian Mrówka. Ponownie po stałym fragmencie gry zrobiło się groźnie pod bramką przyjezdnych. Bezpańską piłkę przed polem karnym zebrał Dawid Dyląg i huknął jak z armaty, ale na posterunku był Vasyl Zhuk. Po tym Wierchy wzięły się za odrabianie strat. Najpierw kapitalną sytuację miał Tomasz Dudek, jednak przegrał pojedynek z bramkarzem Popradu, a dobitka Michała Czubina z najbliższej odległości była niecelna. Kilka chwil później było już 1:1. Dobre podanie Łukasza Pazurkiewicz wykorzystał Michał Czubin i mieliśmy remis. Jeszcze przed przerwą Bartłomiej Rzadkosz mógł wyprowadzić Wierchy na prowadzenie, jednak znowu zabrakło zawodnikowi z Rabki skuteczności.

Po zmianie stron dwukrotnie okazję do zdobycia bramki miał Poprad, lecz ponownie brakowało skuteczności. Po stronie Wierchów próbował Łukasz Pazurkiewicz i Tomasz Dudek, ale nieskutecznie. Więcej goli nie padło i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Poprad Muszyna – Wierchy Rabka 1:1 (1:1)

Bramki: Damian Mrówka 19′ – Michał Czubin 30′.

Poprad: Daniel Bomba – Arkadiusz Zawiślan, Paweł Szczepanik, Tomasz Bomba (78′ Daniel Noworolnik), Mateusz Sławecki, Sebastian Szczepański, Krzysztof Podgórniak (65′ Jakub Klóska), Dawid Dyląg, Damian Mrówka, Mateusz Orzechowski (65′ Karol Matras), Eryk Szkred (89′ Jakub Tokarczyk).

Wierchy: Vasyl Zhuk – Michał Czubin, Mateusz Dara, Michał Dudek, Tomasz Dudek, Szymon Jeziorski, Rafał Kościelniak, Kornel Krzyżak (68′ Patryk Florek), Łukasz Pazurkiewicz, Bartłomiej Rzadkosz (60′ Michał Sobek), Szymon Witek.

Sędziował: Maciej Górski (Kraków)