Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka VIII kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka VIII kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym “Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami zaległej  VIII kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej

Bramkarz: Wiktor Rutana (KS Biecz)

Młody goalkeeper KS BIECZ trzymał swoją drużynę przy życiu przez pełne 90 minut. Kilka fenomenalnych interwencji, a przede wszystkim obroniony rzut karny pozwoliły miejscowym wywalczyć bardzo cenny punkt z bardzo mocną ekipą ze Starego Sącza.

Lewy obrońca: Tomasz Michalak (Łosoś Łososina Dolna)

Tomasz bardzo pewnie czuł się w pojedynku derbowym, ponieważ już od pierwszych minut rywalizacji bardzo aktywnie uczestniczył nie tylko w poczynaniach defensywnych, ale również w eskapadach ofensywnych miejscowych. To właśnie on otworzył wynik rywalizacji, zdobywając trafienie z kategorii ‘stadiony Świata’.

 Środkowy obrońca: Sławomir Zgrzeblak (Gród Podegrodzie)

W defensywie bezbłędny, szczególnie mocno czuł się w pojedynkach powietrznych. Swoją bardzo dobrą dyspozycję postanowił zatem wykorzystać pod bramką rwali. W końcowych minutach rywalizacji wygrał pojedynek główkowy, a jego trafienie pozwoliło gościom z Podegrodzia zgarnąć komplet punktów.

Prawy obrońca: Kacper Wojnarowski (Zyndram Łącko)

W defensywie bez zarzutu gasił w zarodku groźne kontrataki gości z Kobylanki. Etatowo uczestniczył również w stałych fragmentach egzekwowanych przez gospodarzy. Po jednym z nich utonął w objęciach kolegów z drużyny, zdobywając jak się okazało jedyne trafienie, które obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie w Łącku. 

Środkowy obrońca: Kamil Dudka (Uście Gorlickie)

Uniwersalny zawodnik LKS UŚCIE GORLICKIE tym razem swoje umiejętności zaprezentował na środku defensywy. Jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę, ponieważ Kamil nie tylko odcinał napastników gości od podań, ale również skrupulatnie rozpoczynał konstruowanie akcji przez gospodarzy.

Prawy pomocnik: Krystian Owsianka (Biegoniczanka Biegonice)

Mocne skrzydła od początku ligowych zmagań prezentuje beniaminek z Biegonic. W poprzedniej koleje swoim rywalom niczym pociąg ekspresowy odjeżdżał Patryk Mirga, a teraz pełnie swoich umiejętności zaprezentował Krystian. Efekt- dwa zdobyte trafienia.

Lewy pomocnik: Krystian Szewczyk (Łosoś Łososina Dolna)

Jeden z najaktywniejszych zawodników pojedynku derbowego. To właśnie Krystian wyprowadził gospodarzy ponownie na prowadzenie, dodając Łososiowi mnóstwo pewności siebie w drodze ku końcowemu zwycięstwu.

Środkowy pomocnik: Marek Maślejak (Barciczanka Barcice)

Mózg poczynań ofensywnych lidera z Barcic. Niemalże każda akcja Barciczanki jest konstruowana w oparciu o tego piłkarza. Swój występ podsumował jednym trafieniem oraz asystą.

Środkowy pomocnik: Piotr Orlof (Dunajec Nowy Sącz)

Mnóstwo walki w środku pola, niezliczona ilość przechwytów, a przede wszystkim wielkie serce do gry. Co więcej Piotrek zachował zimną krew w trudnym momencie, zdobywając wyrównującą bramkę, która przywróciła gościom wiarę w końcowy sukces.

Napastnik: Maciej Korzym (Barciczanka Barcice)

Tego Pana raczej nikomu przedstawiać nie musimy. Były zawodnik ekstraklasy bawi się obecnie na boiskach ligi okręgowej. W rywalizacji z Heleną Nowy Sącz odnotował dwa trafienia.

Napastnik:  Dawid Węglowski (Biegoniczanka Biegonice)

Najlepszy zawodnik Biegoniczanki nie pierwszy raz już w tym sezonie udowodnił, że z powodzeniem radzi sobie w roli lidera. W pojedynku z LKS WÓJTOWA ustrzelił dublet- okraszając swój występ dwoma bramkami oraz dwoma asystami.

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa