Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka V kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka V kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym “Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami zaległej  V kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej

Bramkarz: Bartłomiej Drożdż (Gród Podegrodzie)

Zazwyczaj rezerwowy, tym razem desygnowany do gry od pierwszych minut. Mimo młodego wieku nie przestraszył się odpowiedzialności, a kilkoma interwencjami udowodnił, że w klubie z Podegrodzia będą mieli z niego pożytek na lata.

Lewy obrońca: Maciej Hajduga (Hart Tęgoborze)

W pierwszych kolejkach nieobecny z powodu obowiązków zawodowych i trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że tego ogniwa brakowało w drużynie z Tęgoborzy. Twardy i nieustępliwy obrońca udowodnił bowiem, że potrafi stanowić zaporę nie do przejścia.

 Środkowy obrońca: Dobromir Witek (LKS Wójtowa)

Harówka, harówka i jeszcze raz ciężka praca. Tak w jednym zdaniu można podsumować występ defensora z Wójtowej. Efekt? Kolejne zero z tyłu drużyny beniaminka z powiatu gorlickiego.

Prawy obrońca: Marcin Szary (LKS Zagórzany)

Bezcenny w układance trenera Konrada Sendeckiego. Rządzi i dzieli defensywą Zagórzan. To m.in dzięki jego znakomitej postawie przyjezdni nie stracili ani jednej bramki na murawie Heleny Nowy Sącz.

Środkowy obrońca: Mariusz Krok (Łosoś Łososina Dolna)

Lider ekipy z Łososiny Dolnej, bezbłędnie wykonujący nie tylko zadania w defensywie, ale również dokładnie wyprowadzający futbolówkę. To on kierował linią obrony Łososia, która nie popełniła większych błędów w ostatniej potyczce ligowej.

Prawy pomocnik: Bartłomiej Garwol (Sokół Stary Sącz)

To właśnie on dał sygnał do odrabiania strat w 46 minucie piękną indywidualną akcją i wyłożeniem piłki Michałowi Mędoniowi, który dopełnił formalności.  Ponadto Bartłomiej oprócz ofensywnych eskapad zaliczył mnóstwo udanych interwencji w defensywie.

Lewy pomocnik: Mateusz Zgrzeblak (Łosoś Łososina Dolna)

Najaktywniejszy zawodnik w pojedynku pomiędzy Zyndramem Łącko, a Łososiem Łososina Dolna. Zdobywca kluczowej- pierwszej bramki, która otworzyła losy rywalizacji.

Środkowy pomocnik: Łukasz Krupa (Barciczanka Barcice)

Bezbłędny w działaniach defensywnych, regulator tempa gry w ofensywie. Reasumując mocny punkt drużyny lidera ligi pod każdym aspektem.

Środkowy pomocnik: Mateusz Dąbrowski (LKS Zagórzany)

Strzelec dwóch bramek dla przyjezdnych (jedynych trafień w całym meczu), które w ostatecznym rozrachunku pozwoliły wywieźć zespołowi Zagórzan trzy oczka. Swoje strzeleckie dokonania rozpoczął perfekcyjnym wykonaniem jedenastki, by kilka minut później wykorzystać błąd przy wyjściu bramkarza miejscowych.

Napastnik: Bartosz Kozak (Dunajec Nowy Sącz)

Przepiękne dwa trafienia zaliczył zawodnik gości z Nowego Sącza. Niestety dwa trafienia zostały okupione kontuzją. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Napastnik:  Adam Bajdel (Hart Tęgoobrze)

Wybór zawodnika kolejki był tym razem wyjątkowo prosty. Nie mogło być jednak inaczej skoro napastnik Harta zaaplikował beniaminkowi z Biegonic aż cztery trafienia i to na ich stadionie.

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa