Skontaktuj się z nami

IV Liga

“KEEZA” IV liga wschodnia: XI 6. kolejki sezonu 2021/2022

“KEEZA” IV liga wschodnia: XI 6. kolejki sezonu 2021/2022

Bramkarz: Przemysław Harwat (Glinik Gorlice)

Przemek był bezbłędny w swoich interwencjach. Dodatkowo super grał na przedpolu i mądrze kierował całym blokiem obronnym, co doprowadziło do zachowania czystego konta w meczu z Lubaniem. 

Prawy obrońca: Wojciech Kuboń (Tarnovia Tarnów)

Po porażce w Stróżach, Tarnovia szybko się zrehabilitowała i pewnie pokonała 2:0 na własnym boisku beniaminka z Radłowa. Dodatkowo dobrze w tym meczu spisała się obrona, która zachowała czyste konto, a Kuboń był jej pewnym punktem. 

Środkowy obrońca: Jacek Malisz (Metal Tarnów)

O małej niespodziance można mówić w meczu Wierchy-Metal. Pierwsze zwycięstwo drużyny z Tarnowa i to z niepokonanymi dotychczas Wierchami. Defensywa Metalu spisała się na medal i nie pozwoliła sobie na stratę chociażby jednej bramki. Były zawodnik Unii Tarnów ma za sobą udany występ. 

Lewy obrońca: Michał Augustyn (Sokół Słopnice)

Bardzo dobry występ przeciwko drużynie z Bochni. W drugiej części spotkania doprowadził do wyrównania i zapewnił punkt swojemu zespołowi. 

Prawy pomocnik: Szymon Gruca (Kolejarz Stróże)

Kolejny kapitalny mecz w wykonaniu Szymona. W meczu z Jarmutą zdobył dwie bramki oraz dodatkowo wywalczył “jedenastkę” dla swojej drużyny. Bezapelacyjnie najlepszy zawodnik tej kolejki. 

Lewy pomocnik: Kamil Jakubowski (Kolejarz Stróże)

Dwukrotnie obsłużył kolegów idealnym podaniem po którym padła bramka dla Kolejarza. Swój dobry występ uwieńczył bramką “stadiony świata”. Kamil z ponad 30 metrów trafił w samo okienko bramki Jarmuty. 

Środkowy pomocnik: Tomasz Mituś (Glinik Gorlice)

Można powiedzieć, że “zaorał” boisko wzdłuż i wszerz, a ponadto po jego rajdzie i dośrodkowaniu Glinik zdobył zwycięską bramkę w meczu z Lubaniem Maniowy.

Środkowy pomocnik: Sebastian Szczepański (Poprad Muszyna)

“Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy” – można powiedzieć o Sebastianie w meczu z Okocimskim. Przy stanie 1:0 dla zespołu z Brzeska nie wykorzystał rzutu karnego, lecz w samej końcówce przechylił szalę zwycięstwa na korzyść Popradu Muszyna strzelając bramkę na 2:1. 

Środkowy pomocnik: Paweł Matras (Limanovia Limanowa)

Trzecie zwycięstwo z rzędu Limanovi stało się faktem. Tym razem podopieczni trenera Pawła Zegarka pokonali Skalnik Kamionkę Wielką. Paweł Matras po świetnym podaniu Grześka Króla ustalił wynik spotkania na 2:0.

Napastnik: Jakub Janczy (Bruk-Bet Termalica II Nieciecza)

Rezerwy Termaliki nadal się nie zatrzymują. Tym razem wspomożeni zawodnikami z “jedynki” pokonali Wolanię Wola Rzędzińska 6:0, a Janczy zdobył dwie bramki. 

Napastnik: Damian Wolański (Metal Tarnów)

Dublet tego zawodnika w wyjazdowym meczu z Wierchami i pierwsze trzy punkty w tym sezonie dla Metalu Tarnów.

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w IV Liga