Skontaktuj się z nami

IV Liga

“KEEZA” IV liga wschodnia: jedenastka 7. kolejki sezonu 2021/2022

“KEEZA” IV liga wschodnia: jedenastka 7. kolejki sezonu 2021/2022

Bramkarz: Łukasz Lepucki (Kolejarz Stróże)

Kilkukrotnie uratował swój zespół przed utratą bramki. W końcowym rozrachunku zachował czyste konto, a Kolejarz pewnie wygrał z Sokołem Słopnice i awansował na pozycję wicelidera.

Prawy obrońca: Konrad Boczoń (Jarmuta Szczawnica)

Pewny punkt defensywy drużyny ze Szczawnicy w wygranym wyjazdowym spotkaniu z Radłovią.

Środkowy obrońca: Damian Firek (Lubań Maniowy)

Bardzo dobry i konsekwentny mecz tego zawodnika. W defensywie bezbłędny, a dodatkowo często podłączał się do akcji ofensywnych Lubania. Przy pierwszym trafieniu zaliczył asystę dośrodkowując idealnie na nogę Damiana Mrówki.

Lewy obrońca: Hubert Michałczak (Jarmuta Szczawnica)

W meczu z Radłovią zadebiutował w Jarmucie i od razu jego drużyna odniosła zwycięstwo. To drugi komplet punktów dla podopiecznych trenera Jacka Pietrzaka.

Prawy pomocnik: Grzegorz Mus (Limanovia Limanowa)

Czwarte zwycięstwo z rzędu Limanovi stało się faktem. Tym razem podopieczni trenera Pawła Zegarka pokonali Poprad Muszynę, a Grzesiek Mus strzelając dwie bramki w dużym stopniu przyczynił się do tej wygranej.

Środkowy pomocnik: Kamil Jakubowski (Kolejarz Stróże) 

Kolejarz Stróże się nie zatrzymuje, a Kamil jest jego ważną postacią! W wygranym spotkaniu z Sokołem Słopnice, popisał się dwiema kapitalnymi asystami. 

Środkowy pomocnik: Bartosz Kościółek (Limanovia Limanowa)

Bez wątpienia wyróżniający się zawodnik w drużynie z Limanowej. Również w pojedynku z Popradem dużo dawaj swojemu zespołowi w środku pola. 

Lewy pomocnik: Kamil Wójcik (Dunajec Zakliczyn)

Pierwsze zwycięstwo Dunajca Zakliczyn stało się faktem. Kluczem do zwycięstwa był duet Adrian Wójcik – Kamil Wójcik. Kamil strzelając bramkę na 3:1 zamknął mecz i zapewnił wygraną. 

Ofensywny pomocnik: Tomasz Magdziarczyk (Lubań Maniowy)

Bardzo długo czekał na debiut w pierwszej jedenastce Grzegorza Hajnosa. Powodem była kontuzja której nabawił się w okresie przygotowawczym. W meczu z Okocimskim pokazała na co go stać i napędzał ataki Lubania. W konsekwencji ustrzelił dwie piękne bramki, a Lubań wreszcie zwyciężył.

Napastnik: Chibueze Onwudi (BKS Bochnia)

Z pewnością wyróżniający się napastnik na czwartoligowych boiskach. Onwudi Chibueze już w 15 sekundzie meczu wywalczył karnego dla BKS. W 86 minucie spotkania zdobył bramkę na wagę jednego punktu po ładnej akcji. W całym meczu często udzielał się przy kreowaniu akcji i był jednym z najszybszych na boisku.

Napastnik: Damian Lubera (Wolania Wola Rzędzińska)

W zaciętym spotkaniu z Glinikiem Gorlice zapewnił swojej drużynie komplet punktów dwukrotnie pokonując bramkarza przyjezdnych. Kolejne dobre spotkanie w wykonaniu tego napastnika. 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w IV Liga