Skontaktuj się z nami

B klasa

KB: Jedność pokonała Chruślice w derbach miasta

W ubiegły weekend rozegrane zostały mini derby Nowego Sącza, w których Jedność wygrała z Chruślicami 2:1.

Spotkania Jedności Nowy Sącz z Chruślicami zawsze należały do zaciętych, co miało przełożenie również w tym pojedynku, chociażby w okresie trzydziestej minuty, gdy trzech zawodników po ostrych wejściach obejrzało żółte kartki. Jednak kilka chwil wcześniej Jedność po jednym z przewinień rywala zyskała rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił Przemysław Rzeszuto.

Doskonałą okazję na podwyższenie miał dodatkowo Krzysztof Fecko, jednak stojąc oko w oko z Rafałem Szadkowskim nie zdołał ulokować piłki w siatce. Udało się jednak zdobyć drugą bramkę tuż przed gwizdkiem zapraszającym obie ekipy do szatni. Radosław Ożóg trafił na 2:0 i podopieczni Mirosława Rzeszuto w znacznie lepszych nastrojach schodzili na przerwę.

Zamiast spokojnego prowadzenia i kontrolowania meczu Jedność na własne życzenie zrobiła sobie sama pod górkę, Chruślice za sprawą Oliwera Nawrockiego zdobyły bramkę kontaktową i miały przed sobą prawie czterdzieści minut na odwrócenie losów spotkania. Bardzo doświadczona defensywa Jedności nie pozwoliła ostatecznie gospodarzom na nic więcej i do końcowego gwizdka wynik nie uległ zmianie.

Chruślice Nowy Sącz – Jedność Nowy Sącz 1:2
Bramki: Oliwer Nawrocki 54′ – Przemysław Rzeszuto 25′ (k), Radosław Ożóg 45+1′.
Żółte kartki: Griński, Sobonkiewicz – Rzeszuto, Szczygieł.
Chruślice: Szadkowski – Uryga (60′ Leśniak), Ł.Sobonkiewicz, Buźniak, Biedroń (75′ Wójs), Griński, Mółka, Obrzut, Stefański, T.Sobonkiewicz, Nawrocki (89′ Baczyński).
Jedność: Dobosz – Drożdż, S.Michalik, Sromek (65′ Pierzchała), Tymczyszyn, Ożóg, Fecko, Szczygieł (57′ Tarasek), Poręba, D.Michalik (77′ Najduch).

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w B klasa