Skontaktuj się z nami

IV Liga

IV liga wschodnia: Jedenastka 14 kolejki

14 kolejka w IV lidze już za nami. Zatem zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami tejże serii gier.

Bramkarz: Karol Baran (Rylovia Rylowa)

Rylovia przerwała fatalną serię 8 meczy bez zwycięstwa pokonując Poprad Rytro 3:1. Duży udział miał w tym bramkarz beniaminka z Rylowej, który w tym spotkaniu był w bardzo dobrej dyspozycji i kilkukrotnie uchronił swój zespół przed stratą bramki.

Lewy obrońca: Piotr Martuszewski (Glinik Gorlice)

Martuszewski okazał się „jokerem” w talii szkoleniowca Tomasza Wacka w meczu z Barciczanką Barcice. Pojawił się na boisku 15 minut przed zakończeniem spotkania, a w trzeciej doliczonej minucie przechylił szalę zwycięstwa na korzyść Glinika.

Środkowy obrońca: Oskar Oszust (Unia Tarnów)

Mimo dwóch straconych bramek 22-letni defensor Unii zagrał w tym meczu na dobrym poziomie. Formacja obronna „jaskółek” przetrzymała napór Sokoła Słopnice i zgarnęła komplet punktów.

Środkowy obrońca: Grzegorz Baran (Poprad Muszyna)

Doświadczony defensor Popradu imponuje formą strzelecką w tym sezonie. Bramka zdobyta przeciwko BKS Bochnia była jego piątym trafieniem w tym sezonie. Dodatkowo mecz w Bochni drużyna z Muszyny zagrała „na zero z tyłu”.

Prawy obrońca: Maciej Górecki (Lubań Maniowy)

Pewny punkt formacji defensywnej Lubania w meczu z Skalnikiem. Strzelając bramkę z głowy po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego otworzył wynik spotkania, a później skutecznie pacyfikował ataki gospodarzy.

Prawy pomocnik: Jakub Pek (Bruk-Bet Termalica II Nieciecza)

Kolejne zwycięstwo rezerw pierwszoligowej Termalici. Tym razem na własnym stadionie pokonali GKS Drwinię 1:0, a Jakub Pek był wyróżniającą się osobą na placu gry.

Środkowy pomocnik: Dominik Jasica (Sokół Słopnice)

Jasica był wyróżniającym się zawodnikiem w drużynie gospodarzy w przegranym meczu z Unią Tarnów. Na początku drugiej połowy strzelił kontaktową bramkę. Popisał się precyzyjnym strzałem zza pola karnego, ale jego drużyna w końcowym rozrachunku uległa 3:2

Środkowy pomocnik:  Tomasz Bomba (Poprad Muszyna)

Bomba w meczu z BKS rządził i dzielił w środkowej części boiska. Natomiast Poprad Muszyna wygrywa wygrywa 9 spotkanie z kolei i utrzymuje się na 4 miejscu w lidze.

Lewy pomocnik: Patryk Duda (Lubań Maniowy)

Najjaśniejsza postać meczu w Kamionce, pomiędzy Skalnikiem, a Lubaniem. Swój dobry występ mógł potwierdzić golem, ale w dogodnej nie trafił do bramki.

Napastnik: Sebastian Wąchała (Poprad Muszyna)

Z meczu na mecz Sebastian Wąchała „rozwija skrzydła”. W spotkaniu z BKS Bochnia zdobył bramkę oraz dobrze dośrodkował futbolówkę przy bramce Kuzery na 1:0.

Napastnik:  Artur Biały (Unia Tarnów)

Artur Biały w ostatnich meczach imponuje swoją formą strzelecką. Tydzień temu zapewnił zwycięstwo „jaskółkom” w derbach Tarnowa, a w 14 kolejce dzięki jego hat-trickowi Unia wygrała spotkanie w Słopnicach, z Sokołem 3:2. Dzięki tym bramkom Biały awansował na 2 miejsce w klasyfikacji strzelców, a jego dorobek wynosi 17 goli.