Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Albert Szczerba: To nie Zyndram zagrał słabo, tylko Korzenna bardzo dobrze

 

Albert Szczerba: To nie Zyndram zagrał słabo, tylko Korzenna bardzo dobrze

W Łącku nie wygrał nikt od kwietnia. Korzennej też nie dawał na to nikt wielkich szans, zwłaszcza że w tym sezonie oberwał tam i Skalnik i ledwo zremisował Orzeł. Sprawdzamy jak ten mecz widział Albert Szczerba – zawodnik i prezes ULKS Korzenna, na którym sędzia odgwizdał dwa rzuty karne.

Albert Szczerba (ULKS Korzenna) prezes i zawodnik
Byliśmy w tym meczu zespołem lepszym, zbudowaliśmy sobie więcej dogodnych okazji. To nie Zyndram zagrał słabo, tylko Korzenna bardzo dobrze zmuszając do bezradnej gry graczy z Łącka. Dwukrotnie byłem faulowany i dwa razy sędzia dyktował z tego tytułu rzut karny. Kluczem do zwycięstwa była świetna gra naszej defensywy, kierowana przez Krzyśka Bajorka. Cieszymy się że dopisała pogoda i mecz udało rozegrać w dobrych warunkach. Warto dodać że w Łącku nie wygrała żadna drużyna od kwietnia, kiedy ostatni raz trzy punkty padły tam łupem Górki Szczereż.

(i)

Oceń nasz artykuł! post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz swój e-mail i zapisz się na nasz newsletter