Skontaktuj się z nami

A klasa

Zwycięstwo lidera z Ptaszkową! Orzeł – Biegoniczanka 2:4 (GALERIA + RELACJA)

 

Zwycięstwo lidera z Ptaszkową! Orzeł – Biegoniczanka 2:4 (GALERIA + RELACJA)

Po bardzo ciekawym widowisku na trudnym boisku w Cieniawie (gdzie mecze rozgrywa zespół Orła), lider pokonuje zajmującą 4 miejsce drużynę z Ptaszkowej.

Zespół z Nowego Sącza założony w 1954 roku, w przedostatnim meczu w rundzie jesiennej, zwiększa przewagę nad Witowicami do 4 punktów, należy jednak pamiętać że zespół z gminy Łososina Dolna, ma jeden rozegrany mecz mniej. 

Mecz między drużynami z czołówki tabeli rozpoczął się od bramki w 11 minucie Janusza Pałubiaka. Gospodarze jednak z prowadzenia cieszyli się niewiele ponad minutę, ponieważ w 13 minucie Dawid Węglowski wyrównał na 1:1. 

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy, którzy ponownie wyszli na prowadzenia dzięki trafieniu niezawodnego Pałubiaka w 43 minucie. Wynik więc po 1 połowie brzmiał 2:1 dla gospodarzy. 

Druga połowa to popis Węglowskiego, który wyrównał w 56 minucie, a na prowadzenie w 59 minucie wyprowadził gości Olaf Marczyk.
Mecz “zamknął” najlepszy na boisku Węglowski, który skompletował hattrik w 86 minucie ustalając wynik na 2:4 dla gości!

Biegoniczanka przyzwyczaiła nas, że  w drugiej połowie potrafi włączyć 5 bieg.
Przegrywała pierwszą połowę 2:1, by wygrać drugą 0:3!
Po drużynie z Nowego Sącza doskonale w końcówce sezonu można zauważyć bardzo dobre przygotowanie kondycyjne względem innych drużyn. Drużyna prowadzona przez trenera Czerneckiego, przegrała pierwszą połowę, by w drugiej połowie wbić przeciwnikowi trzy bramki. Dzielnie walczącym gospodarzom zabrakło siły w drugiej połowie.
Orzeł nie jest jednak jedyną drużyną, której siły do walki z liderem wystarczy na 45 minut. Przypomina się mecz lidera z Mszalnicą, gdzie pierwsza połowa skończyła się remisem 1:1, można nawet powiedzieć z delikatną przewagą Mszalnicy. Druga połowa jednak zakończyła się wynikiem ….0:5. Przypomnijmy że jedyną drużyną, która wygrała z Biegoniczanką jest drużyna Górki Szczereż.

Zapraszamy do obejrzenia galerii >> 

 

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

 fot. Piotr Gaborek

 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w A klasa