Zawodnicy Cracovii i Sandecji spotykają się z dzieciakami (ZDJĘCIA)
Podziel się:
Wczoraj na hali MOSiR odbyło się spotkanie z okazji 40 – lecia przyjaźni pomiędzy Sandecją i Cracovią. Na halę MOSiR zawitali Kamil Glik, Michał Malinowski, Kamil Ogorzały i Filip Piszczek.