Skontaktuj się z nami

A klasa

Zamczysko gromi Olimpik (RELACJA + ZDJĘCIA)

 

Zamczysko gromi Olimpik (RELACJA + ZDJĘCIA)

W sobotnie popołudnie Zamczysko Marcinkowice na własnym stadionie podejmowało drużynę Olimpiku Powroźnik. Przed tym spotkaniem Zamczysko zajmowało 3. miejsce w tabeli, natomiast Olimpik plasował się na 9. pozycji. Bezwzględnym faworytem w tym spotkaniu byli gospodarze.

Tak jak można było się spodziewać to Zamczysko od początku spotkania narzuciło swój styl gry i przejęli kontrolę nad meczem. Doprowadziło to do szybkiego zdobycia bramki przez gospodarzy. Do siatki po raz pierwszy, ale nie ostatni w dniu dzisiejszym trafił niezawodny w tym sezonie Adrian Gołdas. Po chwili kapitalną interwencją popisał się bramkarz Zamczyska, Dominik Stolarz, który obronił strzał zmierzający w samo okienko bramki. 10 minut później zrobiło się już 2:0 i znów za sprawą Gołdasa. Przed przerwą Zamczysko podwyższyło prowadzenie, a tym razem bramkę zdobył Krzysztof Budnik, po dobrym dośrodkowaniu Wójtowicza z rzutu rożnego.

W drugiej połowie obraz gry zbytnio nie uległ zmianie. Pojedyncze ataki Olimpiku, ale żaden z nich nie zamienili na bramkę. Natomiast dwie kolejne bramki do swojego dorobku w tym sezonie dołożył Adrian Gołdas. Zamczysko pewnie wygrało spotkanie 5:0 i “wskakuje” na pozycję v-ce lidera “sądeckiej” A-klasy. Już w środę będziemy świadkami meczu na szczycie, bowiem Victoria Witowice Dolne będzie podejmować na własnym boisku Zamczysko Marcinowice.


Relacja: DG
Fot. Sebastian Stanek

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

 

 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w A klasa