Skontaktuj się z nami

Z A klasy do Ekstraklasy

Z A klasy do Ekstraklasy: Konrad Krasiński – prezentacja

 

Z A klasy do Ekstraklasy: Konrad Krasiński – prezentacja

Kolejnym zawodnikiem projektu „Z A klasy do Ekstraklasy”, którego sylwetkę chcielibyśmy Państwu przedstawić jest Konrad Krasiński.

Konrad jest zawodnikiem ULKS-u Korzenna, w piłkę nożną gra od najmłodszych lat, która jest jego pasją. Prywatnie studiuje fizjoterapię, pomaganie ludziom w powrocie do sprawności, zagłębianie się w tajniki ludzkiego organizmu jest dla niego bardzo interesującym zajęciem. W przyszłości Konrad chciałby pracować jako fizjoterapeuta w jakiejś drużynie, aby być jak najbliżej sportu.Konrad Krasiński podobnie, jak jego koledzy z projektu “Z A klasy do Ekstraklasy”, z entuzjazmem podchodzi do całej inicjatywy. – Powołanie zaskoczyło mnie bardzo. Zostać wybranym do drużyny z grona wielu zawodników, którzy grają w regonie jest niewątpliwie wielkim wyróżnieniem – zaznacza zawodnik ULKS-u Korzenna. – Za powołaniem idą dwie istotne kwestie, a więc radość, że ktoś mnie docenił jako zawodnika oraz wielka motywacja do dalszej pracy, która z pewnością mnie czeka, jeśli chcę znaleźć się w końcowej kadrze na mecz z Sandecją – dodaje Konrad.

Każdy z nas ma pewne marzenia i cele na przyszłość, nie inaczej jest w przypadku naszego rozmówcy. – Moim głównym celem jest to, aby nadal cieszyć się graniem w piłkę. Chciałbym w perspektywie czasu trafić do lepszego zespołu i zagrać wyżej. Oczywiście dzięki ciężkiej pracy, ten cel jest możliwy do realizacji – zakończył Konrad Krasiński.

(Sebastian Stanek)

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Z A klasy do Ekstraklasy