Skontaktuj się z nami

Z A klasy do Ekstraklasy

Z A klasy do Ekstraklasy: Kacper Kukla – prezentacja

 

Z A klasy do Ekstraklasy: Kacper Kukla – prezentacja

Kolejnym zawodnikiem projektu „Z A klasy do Ekstraklasy”, którego sylwetkę chcielibyśmy Państwu przedstawić jest Kacper Kukla.

Kacper jest zawodnikiem LKS Kobylanka, do której trafił z Glinika Gorlice, gdzie spędził trzynaście lat, odkąd pierwszy raz pojawił się na stadionie przy ulicy Sienkiewicza. Ma nadzieję, że jeszcze kiedyś tam zagra. Prywatnie Kacper pracuje w gorlickiej restauracji, a dodatkowo jest trenerem Akademii Piłkarskiej AserekTeam. Zawodnik, który wystąpił, jak dotąd w dwóch konsultacjach kadry NaszSport.pl może pochwalić się licencją trenerską UEFA C.

Kontuzja wykluczyła Kacpra z trzeciej konsultacji, ale z przyjemnością wziął udział w poprzednich sparingach. – Powołanie było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Cieszę się, że zostałem wyróżniony i mogę uczestniczyć w tym projekcie. Uważam, że w naszym okręgu zbyt mało szans dostają zawodnicy, którzy powinni zostać docenieni, a niestety nie ma ku temu okazji – zaznacza Kukla.

Powołania do projektu “Z A klasy do Ekstraklasy” niewątpliwie są motywacją dla zawodników. – Jestem pełen entuzjazmu, jeśli chodzi o samą inicjatywę projektu, w końcu chodzi o to, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Każdy zawodnik dostający powołanie, dostaje pozytywnego kopa do cięższej pracy – dodaje zawodnik LKS Kobylanka.

Kacper, jak każdy zawodnik ma swoje pewne marzenia. – Z pewnością moim marzeniem jest gra w wyższych ligach, samo to, że zawodnicy którzy wybiegną na boisko zmierzyć się z pierwszym zespołem Sandecji, będą mieli ogromną szansę, aby się pokazać. Skąd wiesz, czy to jedno zagranie, czy ten jeden moment nie będzie dla Ciebie kluczowy? – zastanawia się uczestnik projektu.

Przypomnimy tylko, że finał “Z A klasy do Ekstraklasy” odbędzie się w lipcu, gdzie kadra zmierzy się z Sandecją. – Zagranie przeciwko piłkarzom, występującym w pierwszej lidze, z zawodnikami w przeszłości grającymi w Ekstraklasie jest ogromną motywacją, by dobrze wypaść na tle takiego przeciwnika. Myślę, że może być to dobre spotkanie, sprawdzające naszą dotychczasową pracę – zakończył Kacper Kukla.


(Sebastian Stanek)

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Z A klasy do Ekstraklasy