Skontaktuj się z nami

Inne sporty

W Podegrodziu siatkarze nie zwalniają tempa

Po awansie do I ligi małopolskiej mężczyzn Gród Czop Podegrodzie radzi sobie bardzo przyzwoicie. Beniaminek z Podegrodzia po spotkaniu w Brzesku obronił fotel wicelidera.

W sobotę 13 lutego o godzinie 17:00 rozpoczął się mecz w Brzesku, gdzie MKF Gryf podejmował siatkarzy z Podegrodzia. Warto dodać, że Gryf jako jedyny pokonał jak dotąd lidera z Krakowa, co tylko podkreślało, jak trudnym rywalem będą dla Grodu.

Jednak rzeczywistość okazała się całkiem inna, Gród Czop nie pozwolił swojemu rywalowi na zdobycie chociażby seta, zwyciężając finalnie 3:0 (25:18, 25:18, 25:21).

Lp.ZespółMeczePktSety +Sety –pkt +pkt –
1WAWEL Kraków514155485383
2GRÓD CZOP PODEGRODZIE49105338315
3GSKS Laskowa48105345328
4UKS AS Niepołomice56711392411
5MKS GRYF Brzesko54612370415
6UKS ZALEW Świnna Poręba51515398476

 


(Sebastian Stanek)

Fot. Facebook Gród Czop Podegrodzie

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Inne sporty