Skontaktuj się z nami

Nasz region

“Trójeczka” przegrywa w lidze z Rekordem, a już w środę ćwierćfinał PP

Po miesięcznej przerwie zawodniczki UKS-u 3 Weronica Staszkówka Jelna wróciły do zmagań ligowych, gdzie rywalem była czołowa drużyna I ligi, Rekord Bielsko-Biała.

Rekord Bielsko-Biała bardzo potrzebował zwycięstwa, aby utrzymać się w czubie tabeli i wciąż myśleć o awansie na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce. Spotkanie już na samym początku źle rozpoczęło się dla zawodniczek “Trójeczki”, najpierw w 9. minucie Katarzyna Moskała przelobowała Kamilę Sadłoń, a chwilę później Anna Chóras podwyższyła prowadzenie. Jeszcze przed przerwą wspomniana przed chwilą zawodniczka zdobyła gola na 3:0 i widmo końcowego wyniku powoli stawało się sprawą jasną.

Szczególnie w momencie, gdy Klaudia Gniadek opieczętowała poprzeczkę, co mogło dać jeszczę nadzieję na lepszą drugą odsłonę, a gdyby tego było mało, rywalki przed samym gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę podwyższyły na 4:0. Po zmianie stron zawodniczki UKS-u nie zdołały trafić do siatki rywalek, z kolei te za sprawą Klaudii Adamek ustaliły wynik spotkania na 5:0. Kobieca drużyna reprezentująca nasz region już przygotowuje się do kolejnego bardzo ważnego starcia, bowiem w środę w ramach 1/4 finału Pucharu Polski zmierzą się z Sportis KKP Bydgoszcz.

Rekord Bielsko-Biała – UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna 5:0 (4:0)

Bramki: Katarzyna Moskała 9′, Anna Chóras 11′, 40, Klaudia Adamek 45′, 65′.

Żółte kartki: Palichleb, Nowak – Tomasiak.

Rekord: Majewska – Skolarz, Gąsiorek, Palichleb, Pietrzyk (57′ Czyż) – Cygan, Moskała (57′ Rosak), Nowacka (57′ Włodarczyk), Nowak – Chóras (70′ Waliczek), Adamek (70′ Galus).

UKS: Sadłoń – Dudka, Piksa, Romuzga (73′ Fryczek), Brdej (46′ Smoleń), Kubisz (82′ Nędza), Tomasiak, Sokulska, Leśniak, Cygan (66′ Łomako), Gniadek (53′ Różycka).

 

(Sebastian Stanek)

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Nasz region