Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Po niezłej inauguracji przyszedł czas na gorzką porażkę

 

Po niezłej inauguracji przyszedł czas na gorzką porażkę

 

Glinik na inaugurację rundy pokonał Watrę 2:0, natomiast Okocimski swojego meczu nie dokończył, z powodu burd na trybunach. W bezpośrednim spotkaniu tych zespołów lepsza okazała się ekipa z Brzeska.

Obecnie oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, co wskazuje na porównywalny poziom sportowy. Wynik również nie wskazuje na szczególną przewagę któregoś z zespołów.

Drużyna prowadzona przez Rafała Polichta zwyciężyła 3:2, a bramki dla Okocimskiego zdobywali D.Policht, M.Wawryka i S.Kostecki. Trafienia dla Glinika zanotowali J.Dziedzic, który wyprowadził swój zespołów na prowadzenie 1:0 oraz Guilherme, ustalając w ostatniej minucie wynik na 3:2.

(Seba)

Oceń nasz artykuł! post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz swój e-mail i zapisz się na nasz newsletter