Skontaktuj się z nami

Duża piłka

“Nasi” piłkarze na szczeblu centralnym (24-26.09). [RAPORT]

Za nami mecze w PKO Ekstraklasie, Fortuna I Lidze, eWinner II lidze oraz III lidze. Prezentujemy Państwu serię “Nasi” piłkarze na szczeblu centralnym. Sprawdź jak poradzili sobie zawodnicy z naszego regionu. 

PKO BP Ekstraklasa
  • Jakub Czerwiński (poza kadrą) – Piast Gliwice 2:4 Cracovia Kraków
  • Eryk Galara (poza kadrą) – Stal Mielec 1:0 Radomiak Radom
  • Konrad Gruszkowski (78′) – Wisła Kraków 0:1 Pogoń Szczecin
  • Kamil Ogorzały (72′-90′) – Piast Gliwice 2:4 Cracovia Kraków
  • Filip Piszczek (poza kadrą) – Piast Gliwice 2:4 Cracovia Kraków
  • Krzysztof Toporkiewicz (46′) – Jagiellonia Białystok 1:0 Lech Poznań
  • Miłosz Szczepański (kontuzja) – Górnik Łęczna 0:4 Lechia Gdańsk
  • Damian Zbozień (ławka rezerwowych) – Śląsk Wrocław 3:1 Wisła Płock
Fortuna I Liga
  • Adrian Danek (90′) – Zagłębie Sosnowiec 0:0 Korona Kielce
  • Przemysław Szarek (90’+3 -) – Zagłębie Sosnowiec 0:0 Korona Kielce
  • Jan Kuźma (ławka rezerwowych) – ŁKS Łódź 1:0 Sandecja Nowy Sącz
  • Bartosz Szeliga (90′) – ŁKS Łódź 1:0 Sandecja Nowy Sącz
  • Marek Kozioł (90′) – ŁKS Łódź 1:0 Sandecja Nowy Sącz
  • Karol Twardowski (46′-90′) – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 Resovia Rzeszów
  • Marek Mróz (46’+ŻK) – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 Resovia Rzeszów
  • Adrian Basta (ławka rezerwowych) – Korona Kielce 0:1 Sandecja Nowy Sącz
  • Szymon Tokarz (ławka rezerwowych) – ŁKS Łódź 1:0 Sandecja Nowy Sącz
  • Dawid Szufryn (kontuzja) -ŁKS Łódź 1:0 Sandecja Nowy Sącz
  • Bartłomiej Kasprzak (ławka rezerwowych) – ŁKS Łódź 1:0 Sandecja Nowy Sącz
  • Kamil Słaby (90′)- ŁKS Łódź 1:0 Sandecja Nowy Sącz
  • Maksym Iwanowicz (ławka rezerwowych) – Chrobry Głogów 2:0 GKS Jastrzębie
eWinner II liga
  • Miłosz Mleczko (90′) – Olimpia Elbląg 1:2 Lech II Poznań
  • Dawid Barnowski (70′) – Stal Rzeszów 3:1 Znicz Pruszków
  • Tomasz Kołbon (56′-90′) – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 Motor Lublin
  • Karol Smajdor (87′-90′) – KKS Kalisz 2:0 Hutnik Kraków 
  • Kacper Laskoś (ławka rezerowych) – Garbarnia Kraków 1:0 GKS Bełchatów
III liga
  • Wiktor Żołądź (90′) – ŁKS Łagów 2:2 Podhale Nowy Targ
  • Szymon Kuźma (65′-90′) – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Dawid Cempa (65′-90’+BRAMKA) – Pogoń II Szczecin 1:1 Kotwica Kołobrzeg
  • Łukasz Ziemnik (90′) – Cracovia II Kraków 2:1 Podlasie Biała Podlaska
  • Filip Piszczek (90’+BRAMKA) – Cracovia II Kraków 2:1 Podlasie Biała Podlaska
Japonia – J1 League
  • Jakub Słowik (90′) – Vegalta Sendai 0:1 Tokushima

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Duża piłka