Skontaktuj się z nami

Inne sporty

Młodzicy SKPS Dunajca Nowy Sącz WICEMISTRZAMI POLSKI !

Młodzicy SKPS Dunajca Nowy Sącz zostali wicemistrzami Polski! W finale podopieczni trenera Łukasza Mężyka przegrali z drużyną MOS Wola Warszawa.

Zawodnicy z Nowego Sącza w pierwszym meczu pokonali MOS Wola Warszawa wynikiem 2:1, a najlepszym zawodnikiem tego spotkania został Szymon Cempa. Dunajec utrzymał formę z pierwszego pojedynku i w kolejnych meczach pokonał swoich rywali tym razem bez straty seta. Byli to kolejno Energetyk Poznań i Jedynka Poznań. Po rywalizacji w grupie młodzi siatkarze zmierzyli się w półfinale z KS Metro Warszawa, w którym okazali się lepsi od swoich przeciwników. Wygrali to spotkanie wynikiem 2:1, a MVP ponownie został Szymon Sobczyk. W niedzielnym finale Dunajec Nowy Sącz ponownie spotkał się z zespołem MOS Wola Warszawa, którego pokonał w grupie 2:1. Tym razem lepsi okazali się rywale z Warszawy, którzy pokonali Dunajec Nowy Sącz 2:0 (25:18, 25:22). Mimo porażki w meczu o 1 miejsce zawodnikom oraz trenerom z Nowego Sącza należą się wielkie gratulacje!

Skład SKPS Dunajec Nowy Sącz: Łukasz Bryniak, Szymon Cempa, Błażej Legutko, Szymon Sobczyk, Kacper Niepsuj, Fabian Rokita, Jakub Gizicki, Bartłomiej Szyszka, Maciej Kucharski, Adrian Sobczyk, Szymon Nalepa.

fot. SKPS Dunajec Nowy Sącz

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Inne sporty