Skontaktuj się z nami

Galeria

Marcin Hebda z Zamczyska Marcinkowice wygrywa nasz plebiscyt

 

Marcin Hebda z Zamczyska Marcinkowice wygrywa nasz plebiscyt

Godzina zero wybiła. U nas była nią akurat 20:00 – 28 lutego 2019. Wtedy to zakończyliśmy „uznawanie” lajków w naszym plebiscycie, na Najpopularniejszego Piłkarza Lig Niższych.

Oczywiście facebook nie przewidział opcji „zatrzymaj lajki” i głosować możecie nadal, to jednak uznane będą tylko te oddane do godziny 20.
Oficjalne wyniki plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza Lig Niższych serwisu NaszSport.pl przy współudziale Stowarzyszenia Dla Miasta:

1. Marcin Hebda 787 głosów
2. Grzegorz Żarnowski 561 głosów
3. Arkadiusz Kulpa 517 głosów
4. Krzysztof Jasiurkowski 431 głosów
5. Mateusz Poczkajski 393 głosy
6. Paweł Kociołek 362 głosy
7. Wojciech Burchel 82 głosy

Oficjalnie na galę zaproszeni zostają panowie z miejsc 1-5. Jednak już teraz wiemy ze jeden z nich nie da rady przybyć w piątek do Nowego Sącza, stąd serdecznie zapraszamy także i Pawła Kociołka, któremu nie wiele brakowało do pierwszej piątki naszego plebiscytu.

Wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy, szczególnie zwycięzcy Marcinowi Hebdzie z Zamczyska Marcinkowice, który zdeklasował konkurentów. Pamiętajcie panowie, że bez względu na wynik, wszyscy jesteście naszymi zwycięzcami. Gratulujemy!

Początek gali w piątek 1 marca o godz. 18:30 w Hotelu Beskid – będziemy tam i my – przygotujemy dla was relację z tego wydarzenia.

 


(DSz)

fot. zamczyskomarcinkowice.pl

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Galeria