Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka XVI kolejki

 

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka XVI kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym “Litwiński” zapraszamy zatem do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami XVI serii gier w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Jarosław Poręba (LKS Łużna)

Zespół LKS Łużna mimo przedsezonowych spekulacji wybornie radzi sobie w pokoronawirusowej piłkarskiej rzeczywistosci. Coraz pewniejszym punktem w ich ekipie jest goalkeeper, który nie po raz pierwszy już w tym sezonie zachował czyste konto. W pojedynku z Zawiszą nie miał rąk pełnych roboty, ale ze swoich obowiązków wywiązał się bez zarzutu. 

Lewy obrońca: Jacek Rura (LKS Łużna)

Zwodnik grający zazwyczaj na ofensywnych pozycjach w ostatniej batalii z powodu braków kadrowych eksperymentalnie wystąpił na lewej obronie. W nowej roli odnalazł się idealnie. Pomimo bardzo trudnych warunków spotkania, nie bał się brać na siebie odpowiedzialności przy wyprowadzeniu piłki od tyłu.

Środkowy obrońca: Daniel Petryla (Kolejarz Stróże)

W defensywie bezbłędny do czego zresztą zdążył nas już przyzwyczaić. Jednak w pojedynku z Łososiem Daniel dał wartosc dodaną. W trudnym momencie podprowadził piłkę i wyównał stan rywalizacji. To trafienie pomogło gosciom uwierzyć, że z trudnego terenu wyjadą z trzema oczkami.

Środkowy obrońca: Adrian Jawor (Dunajec Nowy Sącz)

Niedawno wrócił po kontuzji, a zdążył już zapracować sobie na miejsce w podstawowej jedenastce trenera Łukasza Biernackiego. Pojedynek z Usciem Gorlickim rozpoczął na lewej obronie, a rywalizację zakończył na srodku bloku defensywnego.  Pewny i skuteczny w swoich działaniach.

Prawy obrońca: Piotr Brach (LKS Zagórzany)

Zamknął swoją stronę defensor Zagórzan. Jego flanką w tym dniu nie przeslizgnęłaby się nawet mysz koscielna. Nie było to jednak zadanie łatwe, ponieważ nie od dzisiaj wiadomo, że na skrzydle w zespole LKS Kobylanka gra między innymi było drugoligowiec- Arkadiusz Serafin

Prawy pomocnik: Rafał Hajduga (Hart Tęgoborze)

Rafał na przysłowiom kołku piłkarskim zawiesił nie buty, lecz rękawice bramkarskie i postanowił się przebranżowić. Wypolerował za to porządnie korki i postanowił wpisać się na listę strzelców w pojedynku z ULKS Korzenna. Jak widać z powodzeniem.

Lewy pomocnik: Jan Krok (Kolejarz Stróże)

Zdecydowanie najaaktywniejszy zawodnik w pojedynku na szczycie tabeli. Jego przebojowe rajdy siały postrach w ekipie Łososia. Trudno zliczyć liczbę wygranych pojedynków 1×1 oraz efektownych indywidualnych akcji tego młodego pomocnika. 

Środkowy pomocnik: Piotr Orlof (Dunajec Nowy Sącz)

Mimo zaledwie 16 lat nie po raz pierwszy w tym sezonie stanął na wysokosci zadania. W defensywie charakteryzujący się sporą liczbą przechwytów. Z kolei w poczynaniach ofensywnych z finezją i kreatywnoscią budował akcje gospodarzy.

Środkowy pomocnik:  Piotr Stępkowicz (LKS Zagórzany)

Piotrek niczym wino mimo ponad 40 lat na karku  swoimi zagraniami przysparza przeciwników o nie mały ból głowy. Tak również było w niezwykle emocjonującym pojedynku z LKS Kobylanka, gdzie doswiadczony weteran piłkarskich muraw zaliczył dwie asysty.

Napastnik:Bartłomiej Gryzło (Helena Nowy Sącz)

To był stary dobry “Urwis”, który bawił i cieszył się piłką nożną w tym dniu. Jego bramka na 2-1 dała w ostatecznym rozrachunku gospodarzom zasłużone trzy oczka. Oprócz trafienia Bartłomiej tradycyjnie brał grę na siebie, a utrzymując się przy piłcę dawał dużo pewnosci swoim partnerom z drużyny.

Napastnik: Sebastian Połeć (Hart Tęgoborze)

Nie mamy wątpliwosci, że w rundzie jesiennej number one w ekipie Tomasz Szczepańskiego jest kapitan Harta. Sebastian nie boi się odpowiedzialnosci, brania ciężaru gry na siebie, a gdy jest taka potrzeba to ustawia piłka i pewnie egzekwuje rzuty wolne. Tak też było w spotkaniu z ULKS Korzenna.

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa