Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka VIII kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: „Litwiński” jedenastka VIII kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym „Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami VIII kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej.

Bramkarz: Tomasz Libera (KS Biecz)

Jeden z najlepszych bramkarz w lidze (o ile nie najlepszy) rozegrał świetne zawody w meczu na szczycie. Broniąc kilka świetnych okazji dla przyjezdnych swój kunszt udowodnił przy obronionym rzucie karnym

Lewy obrońca: Grzegorz Hasior (LKS Skalnik Kamionka Wielka)

Dowódca linii obrony przyjezdnych. Skrupulatnie zarządzał defensywą Skalnika. Dzięki jego bardzo dobrej postawie miejscowi nie zdołali ani razu ukąsić gości.

Środkowy Obrońca: Mateusz Żmigrodzki (LKS Kobylanka)

Zdecydowany lider nie tylko linii obrony Kobylanki, ale również całego zespołu. Jego mądre zarządzanie i kierowanie blokiem defensywnym pozwoliło miejscowym zagrać na przysłowiowe zero z tyłu.

Prawy obrońca: Grzegorz Duda (Poprad Rytro)

Twarde boje toczył boczny obrońca zespołu Poprad Rytro. Na 'lotnisku’ jakim jest stadion w Piątkowej musiał się sporo napracować aby  powstrzymać młodych i przebojowych zawodników rezerw Sandecji.

Środkowy obrońca: Konrad Krasiński (ULKS Korzenna)

Niełatwe zadanie miał przed sobą środkowy obrońca ULKS, ponieważ boje toczone z najlepszym strzelcem Skalnika- Sebastianem Nowakiem z pewnością nie należą do łatwych i przyjemnych. Defensor z tych pojedynków wyszedł jednak obronną ręką, dzięki czemu miejscowi zachowali czyste konto.

Lewy pomocnik: Konrad Ciągło (Gród Podegrodzie)

Ofensywny zawodnik Grodku zaliczył kolejny świetny występ, który nie mógł umknąć naszej uwadze. Będąc najjaśniejszą postacią pojedynku pomiędzy Sokołem Stary Sącz, a Grodem Podegrodzie zaliczył drugi z rzędu hatrrick, wykazując się precyzją i skutecznością w dogodnych sytuacjach.

Prawy pomocnik: Adam Tumidaj (Helena Nowy Sącz)

Pohasał sobie wahadłowy Heleny w pojedynku z beniaminkiem z Gorlic. Jego przebojowe szarże, które siały postrach w szeregach przeciwników okrasił dwoma trafieniami.

Środkowy pomocnik: Mateusz Dąbrowski (LKS Zagórzany)

Asysta na 2:0 oraz piękna bramka na 4:0 to główne dokonania środkowego pomocnika LKS Zagórzany w rywalizacji z Amatorem Paszyn. Mateusz w tym meczu był zdecydowanym liderem, łącznikiem miedzy ofensywa a defensywą. Doskonale wywiązywał się z pracy w odbiorze, ale i skutecznie brał udział w budowaniu akcji.

Środkowy pomocnik: Mateusz Przybyło (LKS Kobylanka)

Młody zawodnik LKS Kobylanka prezentuje się w tej rundzie bardzo dobrze. Grając na pozycji nr 6 kolejny już  nie raz udowodnił swoją wartość dla zespołu. To głównie dzięki jego interwencjom goście z Łącka nie mieli możliwość wyprowadzenia składnych akcji by zagrozić bramce miejscowych.

Napastnik: Konrad Drożdż (LKS Zagórzany)

Ciężko i cierpliwie pracujacy napastnik dla swojego zespołu. Stwarza swoją pracą mnóstwo miejsca dla partnerów, jednak w tym meczu koledzy odwdzięczyli mu się kilkoma doskonałymi podaniami, co przełożył na 2 trafienia. Mógł pokusić się o hat-tricka, najpierw trafił w słupek, a potem sędzia po namyśle nie uznał mu bramki

Napastnik: Dariusz Bałut (KS Biecz)

Najlepszy strzelec sądecko-gorlickiej ligi okręgowej nie zatrzymuje się. Tym razem bez większego wysiłku zaaplikował trzy bramki w meczu na szczycie drużynie z Łososiny Dolnej.

Reklama

.

.

.

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa