Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka III kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka III kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym “Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami zaległej  III kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej

Bramkarz: Bartłomiej Stróżyk (LKS Kobylanka)

Bardzo wysoką formę od początku sezonu prezentuje goalkeeper LKS Kobylanka. W pojedynku z Uściem Gorlickim kilka kluczowych interwencji, pewna postawa przez dziewięćdziesiąt minut rywalizacji oraz bezbłędna gra na przedpolu.

Lewy obrońca: Bartłomiej Zając (KS Biecz)

Bezbłędny w swoich poczynaniach. Czystymi wślizgami wygarniał piłki z pod nóg gości. Ponadto Bartłomiej czuł się perfekcyjnie w pojedynkach powietrznych, gdzie wygrywał większość pojedynków główkowych.

 Środkowy obrońca: Sławomir Zgrzeblak (Gród Podegrodzie)

W pojedynku z Popradem Rytro nie do przejścia, łatał dziury, wygrywał pojedynki 1×1, w powietrzu nie miał sobie równych. Ponadto dorzucił jedno trafienie przy SFG egzekwowanym przez gospodarzy z Podegrodzia.

Prawy obrońca: Dawid Basta (Barciczanka Barcice)

Kibice ochrzcili go mianem “Marcelo” z Barcic i trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że nie ma w tym krzty przesady. Obrońca Barciczanki był bowiem w sobotnim pojedynku z LKS Wójtowa usposobiony ultraofensywnie. Mecz zakończył z jednym trafieniem i asystą.

Środkowy obrońca: Radosław Kurnyta (Zyndram Łącko)

Specjalista od rzutów karnych w zespole Zyndrama i tym razem perfekcyjnie wykonał przysłowiową “jedenastkę”. Ponadto Radek dzielnie walczył z napastnikiem gości Rafałem Jurusiem a przy stałych fragmentach gry z Konradem Krasińskim, co nie należy do łatwych zadań.

Prawy pomocnik: Piotr Jasiński (Helena Nowy Sącz)

Hulały skrzydła w zespole Heleny Nowy Sącz w Pojedynku z LKS Łużna.  Piotr “polatał ” sobie szczególnie notując dwa trafienia oraz dwie asysty.

Lewy pomocnik: Łukasz Szabla (Gród Podegrodzie)

Niedościgniony dla obrońców rwali, szybkimi szusami pokonywał kolejne metry. Przy sytuacjach bramkowych perfekcyjny, z zimną krwią wykorzystywał nadarzające się okazje- łącznie “upolował” aż trzy trafienia.

Środkowy pomocnik: Tomasz Zawiślan (Barciczanka Barcice)

Bardzo dobra gra zarówno w defensywie, jak i w poczynaniach ofensywnych. Kreowanie wielu sytuacji bramkowych, ale również twarda i nieustępliwa gra, gdy futbolówkę trzeba było odebrać. Występ okraszony jednym trafieniem.

Środkowy pomocnik: Michał Gancarz (KS Biecz)

Bramkę życia ustrzelił środkowy pomocnik KS Biecz. Futbolówka po jego strzale z około 25 metrów poszybowała w samo okienko bramki strzeżonej przez Jakuba Bombę. Ponadto Michał swoją bardzo dobrą dyspozycję w tym dniu zamienił również na jedną asystę.

Napastnik: Tomasz Cięciwa (Helena Nowy Sącz)

Niebezpieczny, przebojowy, żądny bramek. Zdecydowanie najaktywniejszy zawodnik Heleny Nowy Sącz. Łącznie zaliczył dwa trafienia oraz odnotował jedną asystę.

Napastnik:  Bartosz Kurzeja (Sokół Stary Sącz)

Młody napastnik Sokoła coraz śmielej poczyna sobie w dorosłej piłce. Mimo juniorskiego wieku dojrzałością przewyższa wielu bardziej doświadczonych snajperów. W pojedynku z Hartem postawił przysłowiową kropkę nad “i” zdobywając drugą bramkę dla miejscowych. 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa