Skontaktuj się z nami

Klasa okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka I kolejki

Liga okręgowa Nowy Sącz: “Litwiński” jedenastka I kolejki

Wraz z Akredytowanym Ośrodkiem Szkoleniowym “Litwiński” zapraszamy  do zapoznania się z najlepszymi zawodnikami zaległej  I kolejki w sądecko-gorlickiej lidze okręgowej

Bramkarz: Jarosław Poręba (LKS Łużna)

Świetne zawody rozegrał bramkarz przyjezdnych. Zatrudniony od pierwszych minut perfekcyjnie wykonywał swoją robotę. Łącząc umiejętności ze szczęściem potrafił wyjść obronną ręką w beznadziejnych sytuacjach.

Lewy obrońca: Michał Przybyłowicz (LKS Kobylanka)

18 letni obrońca nie przestraszył się siły ognia drużyny z Rytra.  Pomimo swojego młodego wieku zagrał jak “doświadczony defensor” i w dużym stopniu przyczynił się do zachowania czystego konta przez bramkarza z Kobylanki.

 Środkowy obrońca: Dariusz Łukasik (Barciczanka Barcie)

Występy w Sandecji Nowy Sącz, Garbarni Kraków czy Motorze Lublin muszą budzić podziw wśród kibiców lokalnej piłki. Nie dziwi zatem fakt, że Dariusz w pojedynku z Uściem Gorlickim od pierwszej do ostatniej minuty “grzeszył” profesjonalizmem, będąc liderem defensywy swojego teamu.

Prawy obrońca: Jakub Żuchowicz (Dunajec Nowy Sącz)

Niełatwe zadanie miał obrońca gości z Nowego Sącza, ponieważ nie od dzisiaj wiadomo, że drużyna Sokoła słynie z akcji odskrzydlających. Kuba z powierzonych mu zadań wywiązał się bez zarzutu, dorzucając do swoich dokonań jedno trafienie.

Środkowy obrońca: Dominik Fugiel (LKS Wójtowa)

Były zawodnik Glinika Gorlice szybko wkomponował się w nowy zespół. Dzięki jego solidnej postawie oraz współpracy z partnerami z linii obrony, drużyna gospodarzy nie stworzyła większego zagrożenia pod bramką Wójtowej,  co przyczyniło się to do zachowania czystego konta przez gości. Ponadto Dominik wygrywał większość pojedynków w powietrzu oraz stwarzał zagrożenie przy stałych fragmentach gry w polu karnym przeciwnika.

Prawy pomocnik: Patryk Mirga (Biegoniczanka Biegonice)

Szalał w a klasie, szaleje również w okręgówce. Dynamiczny skrzydłowy swoimi rajdami siał postrach pośród defensorów Grodu. Swój świetny występ okrasił dwoma trafieniami.

Lewy pomocnik: Krystian Owsianka (Biegoniczanka Biegonice)

Piękny debiut w nowej ekipie zaliczył były kapitan Sokoła Stary Sącz.  Skuteczny do bólu już w pierwszej odsłonie rywalizacji zaaplikował gospodarzom dwa trafienia.

Środkowy pomocnik: Krzysztof Zaczyk (Helena Nowy Sącz)

Naharował się w środkowej strefie boiska pomocnik gospodarzy. Mrówcza praca, liczne przechwyty oraz niezmierzona ambicja to atrybuty Krzysztofa z premierowego pojedynku ligowego.

Środkowy pomocnik: Konrad Krasiński (LKS Zagórzany)

Nie mógł lepiej przywitać się z kibicami z Zagórzan były zawodnik ULKS Korzenna. Lekko stremowany w pierwszych minutach rywalizacji, prawdziwe bomby odpalił w drugiej odsłonie meczu. Dzięki jego dwóm trafieniom miejscowi mogli się cieszyć z pierwszego kompletu punktów w tym sezonie.

Napastnik: Marcin Szura (LKS Kobylanka)

Bezbłędny w poczynaniach ofensywnych, zanotował nie tylko dwa trafienia, ale również kreował sytuację strzeleckie dla swoich kolegów z drużyny.  Ponadto Marcin nie skoncentrował się tylko na grze do przodu, lecz aktywnie pracował w defensywie.

Napastnik: Marcin Krywoborodenko (Barciczanka Barcice)

Snajper  Barciczanki już na dzień dobry postanowił zaprezentować swoje umiejętności strzeleckie.  Kibice z Barcic musieli jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Marcin klasycznego hattricka ustrzelił w drugiej połowie rywalizacji z Uściem Gorlickim.

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Klasa okręgowa