Skontaktuj się z nami

Galeria

Plebiscyt: Krzysztof Jasiurkowski – snajper z Mszalnicy

 

Plebiscyt: Krzysztof Jasiurkowski – snajper z Mszalnicy

Jest najmłodszym z nominowanym, ale piłkarsko bardzo zdolny. Potrafi  strzelać gole i ciągle to udowadnia, czy to w Mszalnicy – gdzie na co dzień gra czy w innych rozgrywkach orlikowo-halowych.

Krzysztof Jasiurkowski (LKS Mszalnica)
Swoją piłkarską przygodę zaczynał w Amatorze Paszyn. Od 2008 roku, a więc już 11 lat reprezentuje barwy LKS Mszalnicy. Legenda głosi że zdarzało się w jednym sezonie strzelić mu nawet 60 goli.

W zasadzie od dziecka pasjonuje go piłka nożna, ale i muzyka. Prywatnie gra w zespole muzycznym. Często prosto po weselu zamienia garnitur na strój piłkarski i wskakuje na boisko. Jest bardzo szybki. W przeszłości z sukcesami występował na zawodach sprinterskich. Zdobywca czwartego miejsca na Mistrzostwach Polski Szkół Samochodowych w Łodzi, w sztafecie 4x400m.

Genialnie radzi sobie także po za naturalną trawą. Zarówno w ligach orlika jak i futsalu sieje postrach w obozie rywali, strzelając olbrzymią ilość bramek. Według sprawozdań sędziowskich jesienią zdobył dla Mszalnicy 11 goli co plasuje do na szóstym miejscu w sądeckiej klasie A.

fot.  lfsportevents.pl

(DSz)


(DSz)

fot. lfsportevents.pl

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w Galeria