Skontaktuj się z nami

B klasa

KB Nowy Sącz: zapowiedź 9. kolejki

 

KB Nowy Sącz: zapowiedź 9. kolejki

Trudnym zadaniem jest tak naprawdę ocenić faktyczną postawę drużyn w sądeckiej B – klasie. Nierówna ilość rozegranych spotkań oraz zdobytych punktów może nieco zakrzywiać obraz tabeli. Dla przykładu trzecia od końca Zawada, przy zgarnięciu trzech zwycięstw w zaległych pojedynkach może wskoczyć na pozycję wicelidera.

Zamczysko Junior Sport Club – Chruślice Nowy Sącz, 25 października 14:30
Mecz sąsiadów w tabeli, którzy mają na swoim koncie po dziesięć punktów. Rezerwy zespołu z A-klasy rozegrały mecz mniej, więc przy ewentualnym zwycięstwie mogą znaleźć się w komfortowej sytuacji patrząc w perspektywie swojego najbliższego rywala. Chruślice w obecnych rozgrywkach prezentują się znacznie lepiej, niż sezon temu, kiedy to bez zwycięstwa musieli zostać “czerwoną latarnią” ligi. Właśnie w ubiegłej kampanii Zamczysko wygrało z ekipą z Nowego Sącza 4:0. Teraz drużyna z Marcinkowic stanie do boju bardziej zmotywowana, po srogiej porażce z Przydonicą 0:7, zmazanie plamy będzie dla nich priorytetem, szczególnie na własnym terenie. 
Nasz typ: 2:1

Nawoj Nawojowa – Dunajec II Nowy Sącz, 25 października 11:00
Zdecydowany hit dziewiątej kolejki. Pojedynek drugiego w tabeli Dunajca z trzecim Nawojem powinien dać nieco emocji, choć jak wspomnieliśmy na początku, pozycja szczególnie rezerw V ligowca nie jest do końca jasna. Dwa mecze od lidera mniej sprawiają, że przy wygranej Dunajca nastąpi zmiana na czele, dodatkowo zostanie im jeden mecz w zanadrzu do rozegrania. Nawoj jeszcze u siebie nie przegrał, Dunajec z kolei nie schodził z boiska jako przegrany w całym dotychczasowym sezonie, więc ambicje na dobry wynik będzie miał każdy. Obrońcy z Nawojowej muszą podejść do meczu w pełni skoncentrowani, bowiem Dunajec ma najlepszą ofensywę w lidze, o czym świadczy średnia prawie 5 bramek zdobywanych na mecz.
Nasz typ: 2:2

Galicja Nowy Sącz – LKS Łęka, 25 października 11:00
Nic dobrego w obecnym sezonie powiedzieć nie możemy o ekipie Łęki. Pamiętamy ubiegłe rozgrywki, choć przerwane, to jednak udane dla nich, bo zakończone na podium. Teraz coś ewidentnie się zacięło i idzie nie po myśli zawodników Łęki. Ostatnia lokata, zero zwycięstw, zero remisów i wizja spotkania z Galicją, z którą prawie rok temu Łęka wygrała 11:1. Nie postawilibyśmy ostatnich pieniędzy na powtórkę z rozrywki, mało tego, ciężko jest sobie wyobrazić, że Galicja punkt w ogóle straci. Kiedyś przełamać się trzeba, ale mamy wątpliwości czy będzie to akurat w dziewiątej kolejce. 
Nasz typ: 2:0

Królovia Królowa Górna – Zawada Nowy Sącz, 25 października 14:30
Mimo dziewiątej kolejki dla Zawady będzie to dopiero drugie spotkanie wyjazdowe, w pierwszym ponieśli porażkę. Ambicje drużyny z Nowego Sącza sięgają wysoko i pozycja w tabeli na pewno nie jest dla nich zadowalająca. Królovia z raptem jednym zwycięstwem w całym sezonie, na własnym boisku nie potrafiła jeszcze zdobyć punktów. Faworytem będzie raczej ekipa Zawady, choć Królovii skreślać nie można i zawodnicy tego zespołu powalczą na własnym terenie o pierwsze punkty przed własną publicznością.
Nasz  typ: 1:2

(Sebastian Stanek)

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

 

 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w B klasa