Skontaktuj się z nami

A klasa

KA Nowy Sącz: klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej

 

KA Nowy Sącz: klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej

 

Lp.BramkiImię i nazwiskoDrużyna
1.32Gołdas AdrianZamczysko Marcinkowice
2.25Burek PiotrBiegoniczanka Nowy Sącz
3.21Węglowski DawidBiegoniczanka Nowy Sącz
4.18Pałubiak JanuszOrzeł Ptaszkowa
5.17Burchel WojciechBudowlani Jazowsko
6.16Hedwig MaciejVictoria Witowice Dolne
7.15Kożuch JacekPiątkovia Łęg
8.13Hajduk MarcinVictoria Witowice Dolne
9.12Jasiurkowski KrzysztofLKS Mszalnica
10.11Bogdanowicz JakubDąbrovia Wielogłowy
 11Jabłoński JarosławPiątkovia Łęg
11.10Mirga PatrykBiegoniczanka Nowy Sącz
 10Tomasiak ArturOlimpik Powroźnik
12.9Bodziony BartoszGórka Szczereż
 9Szlag DominikWicher Mogilno
13.8Gardoń SebastianAmator Paszyn
 8Zaczyk MateuszKPT Nawojowa
14.7Cisowski KarolAmator Paszyn
 7Bogdanowicz GrzegorzDąbrovia Wielogłowy
 7Borek MarcinKPT Nawojowa
 7Baran JakubLKS Ubiad
 7Zieliński KrzysztofLKS Ubiad
 7Dziedziak ArkadiuszOrzeł Ptaszkowa
15.6Uroda MichałAmator Paszyn
 6Górka DominikLKS Mszalnica
 6Pazgan Piotr LKS Mszalnica
 6Bodziony MichałLKS Świniarsko
 6Stanczak RafałOgniwo Piwniczna Zdrój
 6Dropek MichałOgniwo Piwniczna Zdrój
 6Kumor KarolOrzeł Ptaszkowa
16.5Rzeszuto PrzemysławJedność Nowy Sącz
 5Mikulec KrzysztofVictoria Witowice Dolne
17.4Wojciechowski RafałAmator Paszyn
 4Marczyk OlafBiegoniczanka Nowy Sącz
 4Majerski SebastianBudowlani Jazowsko
 4Bogdanowicz KacperDąbrovia Wielogłowy
 4Cisowski FilipDąbrovia Wielogłowy
 4Dziedzina JacekGórka Szczereż
 4Stec MirosławGórka Szczereż
 4Borkowski PiotrJedność Nowy Sącz
 4Samek HubertLKS Świniarsko
 4Fałowski PrzemysławLKS Ubiad
 4Bajdel MichałLKS Ubiad
 4Nowak KrzysztofLKS Ubiad
 4Machnik MikołajOlimpik Powroźnik
 4Mierzwa PrzemysławOlimpik Powroźnik
18.3Głód KarolAmator Paszyn
 3Czech KrzysztofBiegoniczanka Nowy Sącz
 3Bugajski SebastianDąbrovia Wielogłowy
 3Bogdanowicz KrzysztofDąbrovia Wielogłowy
 3Cisowski BartłomiejDąbrovia Wielogłowy
 3Kowalczyk KamilGórka Szczereż
 3Basiaga PiotrJedność Nowy Sącz
 3Pazgan KrzysztofKPT Nawojowa
 3Fałowski MartinLKS Świniarsko
 3Kołdras BartłomiejLKS Świniarsko
 3Kumor WojciechLKS Świniarsko
 3Bielak PiotrLKS Ubiad
 3Baran RafałLKS Ubiad
 3Bajdel KzysztofLKS Ubiad
 3Smoleń ArkadiuszOrzeł Ptaszkowa
 3Radzik PawełOrzeł Ptaszkowa
 3Michalik MichałOrzeł Ptaszkowa
 3Jabłoński JacekPiątkovia Łęg
 3Grocholewski SzymonVictoria Witowice Dolne
 3Szlag MariuszWicher Mogilno
 3Binkiewicz DamianZamczysko Marcinkowice
19.2Orlecki BartoszAmator Paszyn
 2Klimek KarolBudowlani Jazowsko
 2Majerski RafałBudowlani Jazowsko
 2Jarząb ErnestBudowlani Jazowsko
 2Burchel RafałBudowlani Jazowsko
 2Gródek KrzysztofDąbrovia Wielogłowy
 2Gromala TomaszGórka Szczereż
 2Gromala PiotrGórka Szczereż
 2Groń KamilGórka Szczereż
 2Kolasa LudwikJedność Nowy Sącz
 2Bochenek SzymonJedność Nowy Sącz
 2Ożóg RadosławJedność Nowy Sącz
 2Łaś KamilJedność Nowy Sącz
 2Pazgan ArturKPT Nawojowa
 2Gaborek KamilLKS Mszalnica
 2Janus MichałLKS Mszalnica
 2Brotoj ŁukaszLKS Świniarsko
 2Bogdanowicz SzymonLKS Ubiad
 2Dziedzina JakubOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Szkaradek MichałOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Malik FilipOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Kożuch DominikOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Białowodzki FilipOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Dziedzina SebastianOgniwo Piwniczna Zdrój
 2Plata PiotrOlimpik Powroźnik
 2Matląg BartłomiejOlimpik Powroźnik
 2Krokowski MarekOlimpik Powroźnik
 2Czernecki ArturOrzeł Ptaszkowa
 2Łaś WiktorOrzeł Ptaszkowa
 2Kożuch MateuszPiątkovia Łęg
 2Łukasik DanielPiątkovia Łęg
 2Piwowar DariuszVictoria Witowice Dolne
 2Szewczyk PawełVictoria Witowice Dolne
 2Zwolenik MarcinWicher Mogilno
 2Bugara DanielWicher Mogilno
 2Rola PatrykWicher Mogilno
 2Peciak DariuszZamczysko Marcinkowice
 2Zaczyk OskarZamczysko Marcinkowice
 2Schreiner ŁukaszZamczysko Marcinkowice
 2Budnik KrzysztofZamczysko Marcinkowice
20.1Wojciechowski KrystianAmator Paszyn
 1Orlecki MateuszAmator Paszyn
 1Chruślicki ArkadiuszAmator Paszyn
 1Dziaduła JanuszBiegoniczanka Nowy Sącz
 1Czernecki JakubBiegoniczanka Nowy Sącz
 1Skoczeń KrzysztofBiegoniczanka Nowy Sącz
 1Gomułka PawełBiegoniczanka Nowy Sącz
 1Fudala KrzysztofBudowlani Jazowsko
 1Proński GrzegorzBudowlani Jazowsko
 1Kołodziej BartłomiejBudowlani Jazowsko
 1Kołodziej MaksymilianBudowlani Jazowsko
 1Twardowski KrzysztofBudowlani Jazowsko
 1Kiklica MariuszBudowlani Jazowsko
 1Tokarczyk PiotrBudowlani Jazowsko
 1Poparda ŁukaszDąbrovia Wielogłowy
 1Cabak ArturDąbrovia Wielogłowy
 1Groń KamilDąbrovia Wielogłowy
 1Dąbrowski ArturDąbrovia Wielogłowy
 1Samek MaciejDąbrovia Wielogłowy
 1Pancerz TomaszGórka Szczereż
 1Majerski MarcinGórka Szczereż
 1Majerski MaciejGórka Szczereż
 1Pogwizd PiotrGórka Szczereż
 1Ożóg ŁukaszJedność Nowy Sącz
 1Łukasik MaciejJedność Nowy Sącz
 1Michalik SzymonJedność Nowy Sącz
 1Rola MateuszJedność Nowy Sącz
 1Warzecha PiotrKPT Nawojowa
 1Borek ŁukaszKPT Nawojowa
 1Lajdanowicz MaciejKPT Nawojowa
 1Kuras DamianKPT Nawojowa
 1Główczyk GrzegorzLKS Mszalnica
 1Cabak KamilLKS Mszalnica
 1Witek DarekLKS Mszalnica
 1Jasiński MarcinLKS Mszalnica
 1Piwowar MaksymilianLKS Mszalnica
 1Twardy ŁukaszLKS Świniarsko
 1Michalik KarolLKS Świniarsko
 1Strzymczok SławomirLKS Świniarsko
 1Kumor BartłomiejLKS Świniarsko
 1Knurowski RafałLKS Świniarsko
 1Basta SebastianLKS Świniarsko
 1Szczęsny PawełLKS Ubiad
 1Karpiak MichałLKS Ubiad
 1Kmiecik RobertLKS Ubiad
 1Starski MarekOgniwo Piwniczna Zdrój
 1Dziedzina MichałOgniwo Piwniczna Zdrój
 1Jarzębak JakubOgniwo Piwniczna Zdrój
 1Bołoz MichałOgniwo Piwniczna Zdrój
 1Fabisiak WojciechOlimpik Powroźnik
 1Gościński MarekOlimpik Powroźnik
 1Fabisiak WitoldOlimpik Powroźnik
 1Grzyb AndrzejOlimpik Powroźnik
 1Żabiński JanOlimpik Powroźnik
 1Poręba DamianOrzeł Ptaszkowa
 1Serafin MateuszOrzeł Ptaszkowa
 1Krajewski MarcinOrzeł Ptaszkowa
 1Majcher TomaszOrzeł Ptaszkowa
 1Michalik KarolOrzeł Ptaszkowa
 1Witek SzymonOrzeł Ptaszkowa
 1Zieliński MichałPiątkovia Łęg
 1Poręba ŁukaszPiątkovia Łęg
 1Łęczycki PiotrPiątkovia Łęg
 1Ogorzałek SławomirPiątkovia Łęg
 1Kmiecik ArkadiuszVictoria Witowice Dolne
 1Kurzydło JakubVictoria Witowice Dolne
 1Rosiek DawidVictoria Witowice Dolne
 1Nowak KrystianVictoria Witowice Dolne
 1Goryl MichałVictoria Witowice Dolne
 1Goryl MarcinVictoria Witowice Dolne
 1Mirek DawidWicher Mogilno
 1Olesiak MichałZamczysko Marcinkowice
 1Wójtowicz MarcinZamczysko Marcinkowice
 1Kafel MaciejZamczysko Marcinkowice
 1Hebda MarcinZamczysko Marcinkowice
 1Mirek KacperZamczysko Marcinkowice
 1Niemas RadosławZamczysko Marcinkowice
 1Szlag DawidZamczysko Marcinkowice
    
    
    
    
    
    

 

(Sebastian Stanek)

********************************************************************************
Chcesz przygotować dla nas materiały, relację, lub zdjęcia z tego lub innego meczu? Bardzo prosimy o kontakt:

www.facebook.com/naszsport/
redakcja@naszsport.pl

 

 

 

 

Dotknij, by skomentować

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

.

.

.

.

Archiwum

Musisz to przeczytać!

Więcej w A klasa